Alytaus Kalėdinė mugė

Alytaus Kalėdinė mugė

Gruodžio 17 d. Alytų aplankys ypatinga Kalėdinė mugė. Daugiau kaip 100 gamintojų iš atokiausių Lietuvos kampelių išsirikiuos Alytaus arenoje, kur visiems, ieškantiems dovanų, suteiks galimybę įsigyti produktų, neparduodamų nė vienoje standartinėje parduotuvėje.
Kol vietoje gaminami saldumynai džiugins vaikus, o suaugusieji darysis nemokamus nugaros ir pečių masažus, natūralūs maisto produktai, lietuviški gaminiai ir prekės iš tolimųjų kraštų pasitiks lankytojus visą šeštadienį. Dauguma maisto produktų pagaminti rankomis, naudojant tradicines technologijas arba nestandartinius gamybos būdus.
Mados ir meno mylėtojai bus taip pat maloniai nustebinti. Jiems dovanas jau ruošia dešimtys mados ir dizaino mugės „Design for life” dalyvių. Įsigyti bus galima ir stilingų Lietuvos dizainerių drabužių suaugusiems bei vaikams, ir neįprastų, odinių, vilnos ar natūralaus akmens papuošalų, ir daug kitų kruopščiai kuriamų smulkmenėlių.
Ieškantiems dovanų pasirinkimo nestigs. Šaltu sezonu taip mėgiamos profesionalios priemonės pirčiai bus pristatytos nuo “a iki z”,  lazeriu graviruotuose arbatiniuose šaukšteliuose  galėsite atrasti ir savo, ir artimųjų vardus, o tradicinės pirštinės, šalikai, žaislai, kuprinės sužibės naujomis spalvomis. Kalėdinės dekoracijos, puošmenos namams ir šventiniai kvepalai galės ne tik papuošti jūsų namus, bet ir atnaujinti interjerą. Įdomiai praleisti dieną ir pasiruošti šventėms kviečiami visi! Renginys vyks nuo 10 iki 16 val.

DAUGIAU