Alytaus miesto teatro spektakliai Kaune

Alytaus miesto teatro spektakliai Kaune

Spalio 25 d. (ketvirtadienį) 11 val. Kauno kultūros centre „Tautos namai” (Vytauto pr. 79/Kęstučio g. 1) Alytaus miesto teatro spektaklis vaikams „Mauglis” Pagal D. R. Kiplingą.

 „Mauglis” – spektaklis vaikams ir jų tėvams apie didžiausią Indijos džiunglių paslaptį bei nuostabią istoriją apie Mauglį, žmogaus vaiką, užaugusį tarp vilkų. Spektaklyje pamatysite ir susipažinsite su pantera Bagira, vilku Akela, tigru Šerchanu, smaugliu Ka, lokiu Balu, beždionių vadu Lui, drambliu Hačiu ir jo komanda, būriu linksmų beždionių, na, ir žinoma, Maugliu, jo nuotykiais, peštynėmis, kova su piktais žvėrimis. Spektaklyje daug muzikos, šokių ir netikėtų istorijų.

Režisierius ir inscenizacijos autorius – Algis Mažeika
Kompozitorius – Mantautas Krukauskas
Scenografija ir kostiumai – Živilė Vasiliauskaitė

 Trukmė – 50 min.

 Bilieto kaina 6 ir 8 Lt. Bilietų užsakymas ir informacija tel. 8 614 45594

  

Spalio 25 d. (ketvirtadienį) 16 val. Kauno kultūros centre „Tautos namai” (Vytauto pr. 79/Kęstučio g.1) Alytaus miesto teatro spektaklis jaunimui „Brendimo kančios” Pagal Sue Townsend.

Spektaklis savo tema artimas ne tik paaugliams, jaunimui, bet ir subrendusiai visuomenės daliai. Herojus dalinasi su žiūrovu net intymiomis smulkmenomis, tampa artimas ir suprantamas kiekvienam, nesvarbu, kad jam – tik 13 metų… Juk visi tokie buvom ir visiems panašūs dalykai rūpėjo… Spektaklyje daug gyvenimiško humoro, intriguojančių dialogų, paradoksalių situacijų.

Režisierė ir inscenizacijos autorė – Dalia Kimantaitė

Dailininkė – Laura Luišaitytė
Kompozitorė – Jurgita Mieželytė
Meno vadovas – Arvydas Kinderis

2 dalių spektaklis, trukmė – 2.20 val.

 Bilieto kaina 10 ir 12 Lt. Bilietų užsakymas ir informacija tel. 8 614 45594

 

DAUGIAU