Anglų kalbos dienos stovykla

Anglų kalbos dienos stovykla

Anglų kalbos dienos stovykla

Šioje mažiausiesiems skirtoje vasaros dienos stovykloje vaikai galės lavinti anglų kalbos įgūdžius smagių pamokėlių metu, susipažinti su įvairiomis užsienio kalbomis, žaisti su bendraamžiais bei pasinerti į nuostabų ir intriguojantį pažinimo pasaulį!

Stovykloje rytais vaikučiai, laukdami pirmųjų pamokėlių, piešia ir spalvina bei kartu dainuoja smagias angliškas daineles. Po piešimo užsiėmimo, kuris išbudins užsimiegojusius ir leis išmokti naujų angliškų dainų, mažieji mokysis anglų kalbos įdomiose ir smagiose pamokose. Po užkandžių vaikų laukia naujos užsienio kalbos pamokėlės, kuriose jie susipažins su švedų, prancūzų, ispanų, kinų, italų ar rusų kalbos pradmenimis. Kiekvieną stovyklos savaitę kartu su anglų kalba bus mokoma vis kitos užsienio kalbos.

Mokymasis vyksta smagių užduočių, žaidimų ir kūrybinių užduočių metu. Taip vaikučiams nėra nuobodu, jie yra sudominami ir tai leidžia vis labiau įsisavinti kalbos įgūdžius, nebijoti kalbėti anglų kalba bei įsisavinti naujos kalbos pradmenis.

Po pamokėlių stovyklautojų laukia smagus pažinimo pasaulis: stovyklautojai lankys žymiausias miesto vietas, dalyvaus kūrybinėje veikloje, smagiuose žaidimuose ir konkursuose.

Penktadienis – ypatinga stovyklos diena! Pietums – picos, o po pietų – smagus penktadienio siurprizas

Prisijungti galite norimą vasaros savaitę, užsiregistravę iš anksto.

DAUGIAU

Kiti renginio laikai:

2017 liepos 31 08:00 2017 rugpjūčio 07 08:00