Anglų kalbos stovykla Druskininkuose

Anglų kalbos stovykla Druskininkuose

Jau daugiau nei penkiolika metų organizuojame smagias ir nepamirštamas tarptautines anglų kalbos stovyklas Druskininkuose. Draugai, nuotykiai, juokas, žaidimai ir anglų kalba – viskas viename. Ar gali patikėti? Vasarą leisk atostogas su KALBA ir tobulėk kalbinėje stovykloje „Cambridge Summer Super Camp“.

Kalbinė stovykla „Cambridge Summer Super Camp“ – tai vienos arba dviejų savaičių trukmės anglų kalbos stovykla su nakvyne, kurioje puikiai suderintas stovyklos dienos tvarkaraštis: pusę dienos vyksta aktyvūs, smagūs, emocinį ir fizinį intelektą lavinantys užsiėmimai, kitą pusę dienos – anglų kalbos užsiėmimai su kvalifikuotais dėstytojais. Į stovyklą atvyksta vaikų iš kaimyninių šalių, tai leidžia stovykloje sukurti smagią tarptautinę atmosferą.

Kaip ir kiekvienais metais, didžiausias stovyklos dėmesys bus skiriamas stovyklautojų anglų kalbos žinių bei gebėjimų ugdymui. Anglų kalbos užsiėmimų metu bus lavinami visi keturi kalbiniai įgūdžiai: klausymas, skaitymas, rašymas ir kalbėjimas. Kaip ir praeitais metais, anglų kalbos mokymų programa parengta remiantis tarptautinių Cambridge egzaminų gairėmis, tuo pačiu supažindinant stovyklautojus su jų anglų kalbos lygį atitinkančiu tarptautiniu egzaminu. Užsiėmimų metu bus diskutuojama įvairiomis vaikams ir paaugliams aktualiomis temomis, praktinės užduotys ne tik plės žodyną, lavins kalbėjimo ir klausymo įgūdžius, bet ir ugdys bendruosius socialinius ir komunikacinius įgūdžius.

Po anglų kalbos užsiėmimų stovyklautojai džiaugsis aktyviais laisvalaikio užsiėmimais, kurių metu lavinami jų įvairūs gabumai: sporto, šokių būreliai, meno ir medijų meno (media) akademijos, projektinė, kūrybinė ir patyriminė veikla. Kiekvienas stovyklautojas tikrai ras sau tinkamą ir mėgstamą užsiėmimą. Vakarais visi kartu rinksimės į linksmą vakaro šventę, kurioje vaidinsime, dainuosime, šoksime, dalyvausime linksmose estafetėse, išlikimo žaidynėse, protų mūšiuose, ieškosime naujų talentų, kursime TV šou bei rungsimės olimpiadoje.

 

Amžiaus grupės

8–14 m. (junior) ir 15–17 m. (senior). Stovyklautojai į grupes skirstomi atsižvelgiant ne tik į amžių, bet ir į kalbos mokėjimo lygį. Maksimalus grupės dydis 12–16 vaikų.

 

Daugiau informacijos: http://bit.ly/2KrvNKo

DAUGIAU