AnimeWeekend : Winter/Spring’19

AnimeWeekend : Winter/Spring’19

Kasmetine pavasarine tradicija tapęs AnimeWeekend jau šeštus metus iš eilės pristato renginių ciklo dalį Winter/Spring’19.
Šiemet renginio lankytojų laukia dviejų – dieninės ir naktinės – dalių programa. Matysime pagrindinius Cosplay ir K-POP šokių konkursus. Taip pat savo jėgas galėsite išbandyti jau pamėgtuose konsolių turnyruose, tokiuose kaip: Mortal Kombat bei kitų kovų žaidimų arenose ar Just Dance šokių aikštelėje!

Šį kartą renginį stiprina ir BalticCon LanParty dalis, kurioje taip pat netruks susidūrimų akis į akį CS:Go 1vs1 ir League of Legends 1vs1 turnyruose. Daugybė įvairių konkursų lauks ir Menų Alėjoje bei kitose renginio zonose, tad netikėtai užsinorėję sudalyvauti spontaniškose varžybose renginio metu tikrai turėsite iš ko pasirinkti.

Renginys kaip ir įprasta džiugins ir prekybininkų įvairove. Renginyje galėsite įsigyti įvairiausių prekių: nuo įprastos anime atributikos, kolekcinių figūrėlių, smagių pagalvių ir žaislų, K-POP grupių aksesuarų ar rytietiškos virtuvės gėrybių iki ne mažiau geekiškų vakarų kultūros kūrinių, Marvel ar DC komiksų.

AnimeWeekend: Winter/Spring ’19 jūsų lauks jau Kovo. 16 d. Vilniuje, Mykolo Romerio Universiteto I-ame korpuse.

Daugiau informacijos:
https://www.facebook.com/events/2300960766799196/
www.animeweekend.lt

DAUGIAU