Anna& Ieva Jazz

Anna& Ieva Jazz

Kai lauke šalta arba pernelyg karšta, o gal tiesiog labai norėtųsi ko nors jaukaus, Ana ima gitarą, o Ieva spragsi pirštais ir pradeda skaičiuoti:

– a one

a two,

a one two three four…

Ir pasklinda po visus kampus džiazo muzikos melodijos, vingiuoja, raibuliuoja, įsipina į plaukus, o paskui ilgai ilgai dar guli širdyje…

Lotynų amerikos pulsas, svinguojanti afroamerikiečių kultūra, prancūziškas „gippsy” draivas – visa tai skambės dueto atliekamose džiazo standartų aranžuotėse.

Vokalistė, klavišininkė, kompozitorė ir tekstų autorė Ieva Marija Baranauskaitė 2007 metais baigė Balio Dvariono 10-metę muzikos mokyklą, 2014 baigė Vilniaus Kolegiją ir įgijo muzikos atlikėjo  bakalaurą. 2010 metais su grupe „Such‘a‘Trip” užėmė pirmą vietą festivalyje-konkurse „Rebel Rock”, o su grupe „In albedo” jai teko ne kartą pasirodyti ir pristatyti savo kūrybą tarptautinio lygio festivaliuose tokiuose kaip „VOLT 2011″, „Vilnius Jazz 2013″, bei “Granatos Live 2014″. Šiuo metu Ieva yra narė tokių grupių kaip „Such’a’Trip”, „Maestro Kinas” ir „In albedo”, Lietuvos Muzikos ir Teatro akademijoje magistrantūroje studijuoja muzikos kompoziciją, nuolatos koncertuoja, kuria ir aktyviai dalyvauja muzikiniame gyvenime.

Vokalistė, gitaristė, kompozitorė ir tekstų autorė Anna Polukord mokėsi Juozo Tallat Kelpšos koonservatorijoje, vėliau gitaros studijas tęsė Muzikos ir Teatro Akademijoje. Šiuo metu ji aktyviai koncertuoja, kuria ir dirba įrašų studijose. Ji yra tokių grupių kaip „Red Lips”,  „Volumetears” ir „One Night Band” narė, yra bendradarbavusi ir kartu grojusi su tokiomis Lietuvos pop ir džiazo žvaigždėmis kaip Linas Adomaitis, Vidas Bareikis, Mia, Vytis Nivinskas, Darius Rudis, Andrej Polevikov ir daugybe kitų.

 

DAUGIAU