Ant rubežiaus 2017

Ant rubežiaus 2017

 

XX –asis Lietuvos, Latvijos ir estijos kaimo muzikantų ir kapelijų festivalis ANT RUBEŽIAUSFestivalis nemokamasData: 2017 m. birželio 1-2-3 dienomisVieta: Šiauliai, pėsčiųjų bulvaras (Vilniaus g.). Didžioji festivalio scena stovės prie dailės galerijos. Specialios sėdimos vietos priešais didžiąją sceną senjorams (apie 500 vietų).

 

Norinčių prekiauti festivalio metu registracija nuo 2017 metų kovo 13 d.  El.paštas:  [email protected]   Tel. 8614 19562 (Prekybos koordinatorė Zita Mundinienė). Daugiau apie festivalį  http://jonis.lt/antrubeziaus.2017.htm

 

Tai tradicinis ir tęstinis liaudiškos muzikos festivalis skirtas plačiai visuomenės daliai – nuo šeimų, jaunimo iki senjorų. Nuo ryto iki vakaro pėsčiųjų bulvare (Vilniaus g.) šurmuliuos Lietuvos ir Latvijos tautodailininkų, amatininkų, kulinarinio paveldo ir  prekybininkų mugė. Didžiojoje festivalio scenoje pasirodys kapelijos, stilizuotos kapelos, modernaus folkloro grupės ir pavieniai kaimo muzikantai  iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Planuojama, kad jubiliejiniame XX festivalyje dalyvaus apie 40 kolektyvų ir daug pavienių muzikantų. Taip pat bus siekiamas naujas Lietuvos muzikinis rekordas – vienu metu liaudiškus kūrinius gros gausus Jungtinis Pabaltijo šalių bandonininkų, armonikininkų ir mandolininkų ansamblis.  

Festivalyje dalyvaus:

LIETUVA: VYDRAGA (Vilnius), MARTVEŽIAI (Klaipėdos raj.), NEŠPĖTNI BERNAI (Panevėžys), MINGĖ (Klaipėda), DAUMANTŲ MUZIKANTAI (Kėdainiai), SALDUVĖ (Šiauliai), ŠEDUVOS BERNAI (Radviliškio raj.), SADŪNAI (Zarasų raj.) ir JONIS (Šiauliai) – bendras projektas, ŠEDUVOS BERNAI (Radviliškio raj.), KITAVA (Šiauliai), RATASAI (Panevėžio raj.), JUNGTINIS MANDOLININKŲ ANSAMBLIS (Zarasai), SANTAKA (Jurbarkas), PIVAŠIŪNAI (Alytaus raj.), SAULĖ (Šiauliai), BIJOTAIČIAI (Šilalės raj.), JUNGTINIS LIETUVOS PETERBURGO ARMONIKŲ ANSAMBLIS, JOLDIJA (Nida), GERI VAKARAI (Kaišiadorys), DUJA (Vilnius), SENOLIAI (Klaipėda), KAUNO BANDONIJA (Kaunas), ERŽVILKO BANDONIJA (Jurbarko raj.), KAIMO MUZIKANTAI (Šiauliai), BANDONIJA PLIUS (Tauragė), ŠELMIAI (Šiauliai), VARĖNOS KRAŠTO MUZIKANTAI, JONAVOS ARMONIKIERIAI, KELMĖS ARMONIKIERIAI, pavieniai muzikantai.

Kapelijos ir pavieniai muzikantai iš Latvijos ir Estijos ( Festivalio programa ir dalyvių sąrašas pildomas ir tikslinamas).

Penktadienį ir šeštadienį koncertų vedėja Magdelė su Untanioku festivalio žiūrovus kvies paskanauti MAGDELĖS RUBEŽINĖS SRIUBOS iš didelio katilo.

Birželio 3 d. jubiliejinį festivalį žadame paminėti įspūdingu muzikiniu akcentu – keletą liaudies kūrinių vienu metu gros gausus jungtinis Pabaltijo bandonininkų, armonikininkų ir mandolininkų ansamblis. Jungtiniam ansambliui diriguos Lietuvos lieudies kultūros centro vyriausias specialistas ir muzikantas Arūnas Lunys. Jo kontaktai: tel. 868625540, el.paštas: [email protected]  

Festivalio vedėjai Virginija Našlėnienė (Magdelė) ir Antanas Laurinkevičius (Untaniokas), Rasa Graužinienė (Dėdienytė) ir Vilma Mulevičiūtė – Sabaliauskienė (Agotėlė) 

 

 

DAUGIAU