Antano Gudaičio meno paslaptys

Antano Gudaičio meno paslaptys

Paveikslų galerijoje, K. Donelaičio g. 16, Kaune, lapkričio 22 d., penktadienį, 17 val. kviečiame į edukacinių programų ciklą, pristatantį XX a. 7–8 deš. Lietuvos dailės ekspoziciją, kuri netrukus iškeliaus į muziejaus fondus.

Pirmame užsiėmime „Antano Gudaičio meno paslaptys“ turite unikalią galimybę iš pirmų lūpų išgirsti apie prof. A. Gudaitį, nes programos vedėjai tapytojai Egei Velaniškytei, kaip ji pati sako, teko laimė pas jį studijuoti.

A. Gudaitis yra išskirtinė asmenybė lietuvių dailės panoramoje. Gimęs 1904 m., išgyveno daugelį istorinių transformacijų, įvairių meno mokyklų įtaką (Kauno meno mokykla, Paryžiaus meno mokyklos), meno formų, stilių kaitą, kūrybinių ieškojimų ir atradimų džiaugsmą. Tai ir tarpukario ARS tapytojų grupė, Kauno ir Paryžiaus bohemos, pokario Lietuvos intelektualaus elito salonai ir vilos Palangoje, draugystė su režisieriumi Juozu Miltiniu, aktoriais, rašytojais. A. Gudaitis, mokęsis pas geriausius tarpukario Kauno ir Europos menininkus, vėliau pats mokė ištisas kartas talentingų menininkų ir sukūrė savitų, spalvomis žaižaruojančių nepamirštamų įvairių žanrų paveikslų, savitą stilių.

Užsiėmimo metu lankytojų taip pat laukia spalvinės tapybos ABC ir jos paslapys bei praktinės užduotys.

Išankstinė registracija į edukaciją tel. 8 675 131 61
Programos trukmė – 1,5 val.
Programos kaina suaugusiesiems – 5 Eur, moksleiviams ir senjorams – 3 Eur.

DAUGIAU