Anthony Pappa klube “Exit”

Anthony Pappa klube “Exit”

Iki nerūpestingų „Exit Vilnius” atostogų Palangoje liko vos du klubiniai savaitgaliai sostinėje. Pagrindine artėjančio savaitgalio žvaigžde jau šį penktadienį taps Anthony Pappa iš D. Britanijos, paskutiniu metu vienoje scenoje grojantis su tokiais didžėjais kaip Sasha ir John Digweed.

Nenuostabu – Anthony Pappa priklauso tai pačiai, vyresnei, didžėjų kartai, kuri skaičiuoja jau 25 ir daugiau karjeros metų.

Atveža naują miksą

Vienu techniškiausių pasaulio didžėjų vadinamas Anthony Pappa Vilniuje turės progą švęsti. Šį penktadienį, kuomet atlikėjas lips į klubo „Exit Vilnius” sceną, Australijoje bus išleistas naujas Anthony Pappa miksas.

Iš trijų kompaktinių plokštelių sudarytas rinkinys skirtas pažymėti svarbios Australijos klubinių renginių agentūros „Darkbeat” gyvavimo dešimtmetį. Kitas dvi rinkinio dalis įrašę Phil K ir Rollin Connection – iš Australijos, kaip ir Anthony Pappa, kilę didžėjai.

„Exit Vilnius” lankytojai taps pirmieji, kuriems svečias pristatys savo naujausią darbą. Australijoje, Melburne, „Darkbeat” dešimtasis gimtadienis ir mikso pristatymas kartu su jo autoriais ir John Digweed bus surengtas tik birželio pradžioje.

Didžėjavimas – visų pirma

Dalindamas interviu, jau 26 metus klubinėje scenoje tvirtai stovintis Anthony Pappa pabrėžia, kad didžėjavimas jam išlieka pirmoje gyvenimo prioritetų vietoje.

Paklaustas, ar iki šiol perka vinilines plokšteles, didžėjus atsako: „Myliu vinilą, turiu ne mažiau 40 tūkstančių plokštelių savo kolekcijoje, tačiau groju iš senų gerų kompaktų. Kompiuteriu taip pat galima daryti stebuklus, tačiau grojantieji kompiuteriu publikai neatrodo tinkamai dirbantys savo darbą”.

Šiuo metu didžiausia Anthony Pappa aistra – grojimas Pietų Amerikos klubuose. Gal Vilniaus publika didžėjui pasirodys ne mažiau karšta? Visko gali būti, ypač žinant, kad penktadienį klube „Exit Vilnius” bus švenčiamas pažinčių portalo Pazintysxxx.com gimtadienis.

DAUGIAU