ANTIS: ZOMBIAI ATRIEDA ATIDUNDA! ŠIAULIAI

ANTIS: ZOMBIAI ATRIEDA ATIDUNDA! ŠIAULIAI

ANTIS:Zombiai atrieda atidunda! į Šiaulius!

GRUODŽIO 20 D. 18:00
Šiaulių arena

 

Pirmieji bilietai tik 49 Lt

Bilietų kiekis ribotas!

BILIETUS GALIMA ĮSIGYTI: TICKETMARKET.LT

 

ANTIS: Zombiai atrieda atidunda!

Šių metų gruodį roko grupė „Antis” švęs trisdešimtąjį gimtadienį! Ta proga gruodžio pabaigoje grupė surengs šventinius koncertus „Zombiai atrieda atidunda!” didžiausiose šalies arenose.

Gruodžio 20 dieną – Šiaulių arenoje.
BILIETUS GALIMA ĮSIGYTI: TICKETMARKET.LT

Muzikos gerbėjus „Antis” nustebins puikiu garsu, intriguojančia scenografija, geriausiu šventiniu apšvietimu, pirotechnikos efektais ir koncertine programa, kurios metu nuskambės beveik trys dešimtys garsiausių „Anties” dainų. Su grupe scenoje pasirodys ir ypatingi svečiai, o pačius koncertus režisuoja vienas garsiausių ir populiariausių Lietuvos kino režisierių Emilis Vėlyvis.

„Tai bus visų laikų geriausi „Anties” koncertai! Jiems ruošiamės nepaprastai rimtai”, – teigia muzikantai. „Renginio žiūrovai išvys dviejų valandų įspūdingą teatralizuotą šou, kurio metu skambės visos populiariausios „Anties” dainos. Renginio scenarijuje numatyta nuožmi dviejų šimtų zombių ir lietuvių kova koncerto žiūrovams atneš pergalės džiaugsmą. Per pasirodymą išzombinsime visus iki vieno išorinius ir vidinius mus kankinančius zombius ir lietuviai taps nugalėtojais”, – drąsų išzombinimo planą pristato grupės lyderis Algirdas Kaušpėdas.

Grupė „Antis” savo pirmąjį koncertą sugrojo 1984 metų gruodžio 31 dieną Kaune kaip naujametinį pokštą, kuris… tęsiasi iki šiol. Grupės diskografijoje – aštuoni studijiniai albumai, antologija, geriausių dainų albumas, koncertinis albumas, trys DVD ir knyga. Prieš pusmetį išleidusi savo naujausią albumą „Baisiai džiugu!” „Antis” laimėjo M.A.M.A. apdovanojimą metų roko ir alternatyvos nominacijoje, grupei taip pat buvo įteiktas apdovanojimas už nuopelnus lietuviškai muzikai.

 

 

BILIETUS GALIMA ĮSIGYTI: TICKETMARKET.LT

 

Bilietus platina: TICKET MARKET
Bilietų kasos: Šiaulių arena, PC “Saulės miestas” (Informacijos salelė), PPC “ŠIAULIŲ AKROPOLIS” (Splius salelė)

DAUGIAU