Ar įmanoma užauginti namą?

Ar įmanoma užauginti namą?

Įgyvendindami projektą „Kurk ateitį atsakingai” VšĮ „Kultūros idėjų institutas” ir iniciatyvinė grupė „Eko karta” kviečia 8-12 klasių moksleivius, jaunimą į atvirus mokymus. Jų metu sužinosite visą tiesą apie klimato kaitą, apie tausojantį vartojimą, atsinaujinančius energijos išteklius, iš kur gauti energiją, atliekas ir apie tai kaip „užsiauginti” svajonių namą.

Paskaitas ves atitinkamos srities specialistai, kurie kels daug įdomių klausimų, kartu su auditorija bus ieškomi atsakymai, bus pateikiami įdomūs faktai ir teorija, bet čia pat siūlomi ir praktiniai sprendimo būdai, dalyviai galės kelti jiems rūpimus klausimus ir kartu su lektoriumi ieškoti atsakymų. Paskaitoms pasirinktas interaktyvus temos pristatymo būdas, siekiant įtraukti ir auditoriją, kad kiekvienas iš mūsų būtume ne tik pasyviu klausytoju, bet ir aktyviu, sąmoningu bei veiklių piliečiu!

2011-11-10, 13 val.

Ar įmanoma užauginti namą?

Paskaitos metu bus keliami intriguojantys klausimai: ar įmanoma užauginti namą? Koks turi būti žmogaus būstas, kad išsaugotų sveikatą ir nekenktų gamtai? Kaip tokį susikurti ir kaip jame gyventi?

Lektorius

Dr. Ričardas Skorupskas, architektas, universiteto dėstytojas savo rankomis besistatantis molinę sodybą

Daugiau informacijos: www.emuziejus.lt

DAUGIAU