„Arandano Compania Flamenca“ iš Ispanijos su įspūdinga programa „Retruco“

„Arandano Compania Flamenca“ iš Ispanijos su įspūdinga programa „Retruco“

Aistringas energijos, muzikos ir šokio kokteilis jau greitai prasklaidys lietuviškos žiemos nuotaikas. Į Lietuvą atvyksta kerinčio flamenko meno grupė „Arandano Compania Flamenca“ iš pačios flamenko širdies – Ispanijos.  Gruodžio 20 – 31 dienomis, energingi ispanai pakvies visus į jausmingą flamenko spektaklį.

 

Lietuvoje flamenko menas yra labai laukiamas ne tik teatro scenose, bet ir koncertų salėse. Flamenko menininkų pasirodymai – tai išskirtinė emocijų raiška, apjungianti ugningą šokį, veržlų gitaros skambesį, ilgesingą dainavimą  ir giliausius jausmus. Flamenko gimė iš aistros, emocijų ir nevaržomos laisvės. Jo gimtinė – Andalūzijos kraštai, kuriuose flamenko meną pažino ir  ispanų flamenko grupė „Arandano Compania Flamenca“. Trykštantys pozityvia energija ir draugiškumu Lietuvai, iš pačios flamenko gimtinės atkeliauja svečiai, mūsų šalies auditorijai norintys atskleisti magiškojo flamenko tradicijas.

 

Talentingi artistai iš Ispanijos kviečia patiems žiūrovams tai patirti, išgyventi ir renginio metu betarpiškai leistis į užburiančią kelionę Andalūzijos gatvėmis. Aistringi flamenko virtuozai atvyksta į Lietuvą po sėkmingų gastrolių Argentinoje. Kerintis flamenko menas yra pilnas aistros ir emocijų – meilė, neapykanta, aistra,  beprotybė, nežinomybė, atsidavimas, gyvenimas ir mirtis, viskas yra šalia ir viskas persipina ir keičiasi. Karšto ispaniško kraujo flamenko artistai, pristato pačias giliausias ir aistringiausias emocijas, kurias  sukelia įvairios iš gyvenimo paimtos istorijos ir prisiminimai.

 

„Flamenko, visuomet labai šiltai ir energingai priimamas Lietuvos klausytojų. Ši atvira jausmų išraiška gal nėra labai artima mūsų tautiečiams, bet gal todėl juos taip ir žavi flamenko energija. Visi mūsų svečiai –  „Arandano Compania Flamenca“ grupės artistai yra jautrūs, aistringi ir talentingi menininkai, nuolat gastroliuojantis įvairiuose pasaulio šalyse, todėl turime retą ir puikią progą visą tai pamatyti ir išgirsti Lietuvoje. Džiaugiamės, kad profesionali komanda iš pačios flamenko gimtinės sutiko pasidalyti savo patirtimi ir talentu su mūsų šalies žiūrovais“, – teigia „Arandano Compania Flamenca“ pasirodymus Lietuvoje organizuojančios kompanijos „Arts Libera International“ vadovas, prodiuseris Gintaras Kamsiukas.

 

Flamenko teatro choreografė ir šokėja Jazmin Centeno daug metų tobulinosi pas tokius flamenko grandus kaip Farruquito, Antonio Canales, Andres Marin, Eva Yerbabuena, Joaquin Grilo, Juana Amaya, Pastora Galvan, Ursula Lopez, Rafael Campallo ir kt. Ji veda šokio seminarus  Ispanijoje, Portugalijoje, Argentinoje, Vokietijoje, bei kitose šalyse. Ispanijoje ši puikiai žinoma artistė šoka  “Teatro Quintero” ir  “Auditorio Municipal Rafael de Leon” teatruose, yra sukurūsi įsimintiną pasirodymą kartu  su Jose Galvan ir Rosa Belmonte  spektaklyje  “Bailando a Camaron.” Šiuo metu Jazmin yra aktyvi šokėja, nuolat kurianti ir atliekanti naujus spektaklius, reguliariai šokanti tablaos (flamenco baruose) ir teatruose.

 

Arandano Compania Flamenca “ artistai:

Jazmin Centeno – šokis,choreografija

El Mase – gitara, muzika

Chuan Aguirri – šokis, perkusija

Kisko de Alcala – vokalas

 

Nepraleiskite progos Lietuvoje pamatyti ir išgirsti unikalų tikrą ispanišką flamenko. Šis pasirodymas tikrai ištirpdys žiemos speigus bei uždegs mūsų širdis!

 

Organizatoriai ragina nepraleisti puikios progos ir bilietais pasirūpinti iš anksto. Artėjant koncertams bilietai brangs. Bilietus platina BILIETAI.LT ir koncertinių salių kasos

 

DAUGIAU