“ARBATA” akustiškai Klaipėdoje

“ARBATA” akustiškai Klaipėdoje

Penktadienį (kovo 22 d.) uostamiesčio gyventojus kviečiam į pavasariškai jaukų ir nuotaikingą grupės “ARBATA” akustinį koncertą!

“Arbata” – tai jau 11-ą metų gyvuojanti, bet vis dar pašėlusi grupė, nenuilstančiai šokanti ir trypianti, įrašinėjanti jau 4-ąjį studijinį albumą ir ieškanti vis naujų sąskambių.

Grupei teko groti su „Electric Light Orchestra“, Alina Orlova, Rusijos roko grupe „Mumiy troll“. 2009 m. „Arbata“ su daina „Aguona“ buvo nominuota Radiocentro geriausios dainos apdovanojimu. Su daina „Nuo durų prie durų“ grupė nugalėjo Lietuvos televizijos projekto „Lietuvos dainų dešimtukas“ pusfinalyje. Grupė groja Lietuvoje organizuojamuose festivaliuose „Be2together“, „GaDi“, „A.LT“, „Roko naktys“ ir kituose.

Muzikantai mano, kad nėra absoliučios visiems vienos bendros taisyklės, kuri nusakytų, kuri muzika yra tikrai gera, kuri – ne. Svarbu, kad ji tą akimirką žmogų padarytų laimingą, bent širdyje. Grupė “Arbata” ant scenos skleidžia muziką, pagardintą rock’o prieskoniu, su trupučiu akordeono ir daug šypsenos, o labiausiai džiaugiasi, kai šypsosi ir klausytojai.

Įėjimas – 6 Lt
Pradžia – 21 val. Vieta: Žvejų baras, Kurpių g. 8, Klaipėda

http://www.arbata.com/grupe/
http://www.facebook.com/grupearbata
www.soundcloud.com/arbata
Nuoroda į renginio puslapį: http://www.facebook.com/events/350299465089053/permalink/351736004945399/?notif_t=like

DAUGIAU