ARKLIO GALIA @ pub BIX

ARKLIO GALIA @ pub BIX

Arklio Galia ir Working Hobo Biksuose
Bevyniojant paskutinius valentinkės rafaelus ir beužklumpant pirmiesiems tautiniams patriotiniams jauduliams/geiduliams, t.y. vasario 15-ąją „Bix“ bare susitiks dvi iki skausmo nežinomos lietuviškos grupės – „Working Hobo“ (psychedelic/blues/country/grateful rock) ir „Arklio Galia“ (music rock), labai skirtingi, bet ir nemažai bendro (pavyzdžiui, bendrą iždą) turintys kolektyvai.
Grupei „Working Hobo“ Vilnius yra tik smėlėta degalinė Maskvos-Vatikano ir Memfio-Ararato magistralių kryžkelėje. Muzikantai į šį miestą žiūri panašiai kaip sovietmečiu čia apsistojęs užsienio rašytojas Dž. Londonas, jiems tai tik girtų, aukso ištroškusių jūreivių landynė, paskutinė atokvėpio stotelė prieš iškeliaujant, o tikrieji žmogaus tikslai įgyvendinami yra kažkur kitur – jūrose, kalnų kasyklose, dykumose. Koncerto metu muzikantai gitaromis klausytojus apšvies apie pačius įdomiausius savo išvykose sutiktus pakeleivius – kirviu besišvaistantį Kirilą, darbštųjį Degtininį Džeką, nuožmųjį Džoną Miežį, tolimųjų reisų vairuotoją Rojų Lubį ir kt. Laukia dvasingas pasirodymas.
Koncertą tęs XXI a. pradžios grupė „Arklio Galia“, vietiniai menkystos, prikūrę dainų apie kompus, vemalus, mirtį, akropolius, naminius gyvūnus, visokius Vilniaus mikrorajonus ir panašius dalykus, grojantys kone 8 metus, pernai išleidę jau ketvirtąjį savo studijinį albumą, kritikų sutiktą ne geriau, nei ankstesni. Tiksliau, visai nesutiktą. Koncerte grupė bandys toliau stebinti žiūrovus netikėtais dalykais, priversiančiais naujai žiūrėti į savo antrąją pusę.
Tesuserga jūsų dvylikapirštė žarna roku ir tenepagydo jos Santariškės.
https://www.facebook.com/workinghobo
https://www.facebook.com/arkliogalia

DAUGIAU