“Aromaterapija moters grožiui ir sveikatai”

“Aromaterapija moters grožiui ir sveikatai”

Kovo 3 d. 18 val. kviečiame į patyriminį seminarą “Aromaterapija moters grožiui ir sveikatai”, kurio metu mėgausimės aromaterapijos teikiamais malonumais: nuostabiais eterinių aliejų aromatais, galinčiais padėti ne tik pagerinti nuotaiką, pažadinti savyje moteriškumą, bet ir turinčiais terapinių savybių, kurios praverčia tada, kai mus užklumpa moteriški negalavimai.

Seminarą veda Aistra Papaitė – chemikė, sertifikuota aromaterapeutė, kosmetikos gamybos specialistė.

Registruotis prašome čia: https://studija.typeform.com/to/qligDa

Kviečiame į patyriminį aromaterapinį vakarą visas merginas ir moteris, kurios nori sužinoti apie aromaterapiją, eterinius aliejus, jų naudojimą bei pritaikymą savo grožiui ir sveikatai.

Vakaro metu ne tik degustuosime kvapus, apie juos kalbėsime, bet ir sužinosite kaip pagerinti savo savijautą, visada būti geros nuotaikos, lengviau tvarkytis su sunkumais, savo emocijomis, pažadinti savyje moteriškąsias galias bei atverti kelius kūrybai ir savirealizacijai!

Vakaro metu Jūsų laukia:
Aromaterapijos magija grožiui ir sveikatai – patarsime kaip teisingai išsirinkti eterinius aliejus ir kaip juos praktiškai panaudoti savo
sveikatai ir grožiui! Jūsų lauks išbandyti receptai ir patarimai.
Gaivinsime savo veido odą HIDROLATAIS – gėlių vandenimis, distiliuotais iš Lietuvos pievose augančių augalų!

AUGALŲ GĖRIMAI: skanausime gražiausių ir kvapniausių augalų gėrimus – grįšite į savo erdvę su naujomis jėgomis ir ĮKVĖPTA GAMTOS GALIŲ! Jūsų lauks ir aromatinga gėlių žiedų arbata, ir kvapnus rožių gėrimas, padėsiantis pasijusti tikra Deive!

Lektorė: Aistra Papaitė – www.gamtoskvapai.lt projekto įkūrėja, chemikė, sertifikuota aromaterapeutė, kosmetikos gamybos specialistė. Aistra nuolat tobulinasi aromaterapijos bei kosmetikos gamybos seminaruose, mokymuose, kuria užsakomąsias produktų receptūras, veda seminarus ir individualius mokymus bei konsultacijas. Plačiau galite paskaityti čia: http://www.gamtoskvapai.lt/aistra-papaite/

Data: kovo 3 d. 18 val.
Trukmė: 2 val.

Užsiėmimo kaina: 15 eur.
Sumokėti galėsite vietoje grynaisiais pinigais.

Registruotis prašome čia: https://studija.typeform.com/to/qligDa

Seminaras vyks Savęs pažinimo ir saviraiškos studijoje, Vytenio g. 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės.
Daugiau apie mus www.pazinimassaviraiska.lt

Po užsiėmimo galėsite įsigyti kvapnių hidrolatų, eterinių aliejų, egzotiškų atarų.

Daugiau informacijos el.p. [email protected], tel. 8 604 20 485 (Asta)

Iki malonaus susitikimo!

DAUGIAU