Artūro Chalikovo projektas Jazz Brothers

Artūro Chalikovo projektas Jazz Brothers

„Džiazo brolių” kvartetas – tai garsūs džiazo muzikantai, kurie gali groti ką užsimanę, bet yra pasirinkę savitą grojimo manierą, artimą „fusion” stiliui. Šis muzikavimas yra lengvas, pagavus, labai azartiškas ir temperamentingas, todėl žiūrovų nepalieka abejingų. O ką kalbėti apie puikius džiazo atlikėjus, kurie svaiginamai įsuka į improvizacijų gelmes. 
„Jazz Brothers” – tai garsaus gitaristo Artūro Chalikovo vadovaujamas kvartetas. Drauge su juo groja saksofonininkas ir Kauno Bigbendo vadovas Tomas Batyrius, puikūs muzikantai Raimondas Dauginas ir Darius Rudis.
Beje, kvarteto vadovas jau apie 20 metų vadovauja savo privačiai gitaros studijai „Glorija”, kur muzikuoti ateina įvairūs mokiniai – nuo senelių iki anūkų. Įdomu, kad Artūras mokyklos laikais garsėjo kaip puikus fizikas ir matematikas, skynė pergales olimpiadose, tačiau muzika tiksliuosius mokslus nustelbė. Gal dėl to „kaltas” jo tėvas muzikantas, nuo mažens skatinęs klausytis ir džiazo. A.Chalikovas groja, kuria muziką, įrašinėja fonogramas ir koncertuoja. Muzikos pasaulyje jis garsėja kaip puikus partneris, subtilus atlikėjas ir kompozitorius. Taigi 15 spalio turime labai gerą ir retą progą išgirsti Artūrą ir “brolius”.    

DAUGIAU