ARTVILNIUS’13

ARTVILNIUS’13

Birželio mėnesį jau ketvirtą kartą meno mylėtojus, kolekcininkus, menininkus ir visus norinčius vėl pakvies tarptautinė šiuolaikinio meno mugė ARTVILNIUS’13. Tai didžiausias vizualiųjų menų renginys, per pastaruosius 20 metų vykęs Baltijos šalyse: kasmet meno mugę aplanko daugiau nei 18 000 žmonių iš viso pasaulio. Litexpo parodų ir kongresų centre, 12 000 m² plote, meno mugėje prisistatys 50 žinomiausių meno galerijų iš Lietuvos ir užsienio: Portugalijos, Latvijos, Lenkijos, Kazachstano, Ukrainos, Baltarusijos, Danijos, Italijos ir kt. Žiūrovai turės galimybę susipažinti su daugiau nei 500 menininkų kūryba; juos pristatančios galerijos pademonstruos daugiau kaip 2000 naujausių meno kūrinių.

ARTVILNIUS’13 – daugiaplanis renginys. Be tapybos, grafikos ir skulptūros darbų iš viso pasaulio, bus ką veikti ir tiems, kurie nenusėdi vietoje ir nori sužinoti apie meną daugiau. Meno mugės erdvėse veiks didelio formato skulptūrų, objektų ir instaliacijų paroda TAKAS, vyks edukacinė programa vaikams, jaunimui ir suaugusiems, aktualios podiumo diskusijos, paskaitos, filmų ir video programa, performansai, akcijos. Bus galima susitikti su menininkais ir keliauti po ekspoziciją su gidu.

ARTVILNIUS – labai svarbus renginys visai profesionaliajai Lietuvos meno scenai: galerijoms, autoriams, kolekcininkams. O lietuvių žiūrovams tai – proga pajusti meno pulsą, nesėdant į lėktuvą ar automobilį. Tam tikra prasme tai – meno tiltas tarp Rytų ir Vakarų, tarp menininko ir pirkėjo.

Daugiau informacijos:

http://www.artvilnius.com
http://www.litexpo.lt/lt/event/24/show

DAUGIAU