Asmeninė Mandala – intuityvios mandalos tapyba ant drobės

Asmeninė Mandala – intuityvios mandalos tapyba ant drobės

Mandala (sanskrito kalba, reiškia ratas, diskas, sfera) yra apskritimo arba kvadrato formos geometrinė kompozicija, simboliškai vaizduojanti tam tikrą dvasinę, kosminę arba psichologinę tvarką.
Psichoanalitikas Karlas Gustavas Jungas laikė mandalą pasąmoninio “aš„ atspindžiu” ir manė, kad mandalų piešimas leidžia išsiaiškinti emocines problemas bei siekti asmenybės pilnatvės.
Jis kasdien savo bloknote nupiešdavo po mandalą – matė, kad kiekvienas piešinys atspindi jo vidinį gyvenimą tuo momentu.

Užsiėmimo metu plačiau susipažinsite su tuo, kas yra Mandala, ar ji būdinga tik Rytų šalių kultūrai, ar tinka ir tikriems lietuviams. Kursime savo individualią Mandalą, tokiu būdu harmonizuosime ir struktūrizuosime savo vidinį pasaulį.

Asmeninės Mandalos kūryba padeda žmogui pajausti save kaip visumą, pamatyti, priimti ir spręsti vidinius konfliktus, o kartu ir vystytis, tobulėti kaip asmenybei. Pasibaigus užsiėmimui, su savimi išsinešite ne tik smagią nuotaiką, bet ir puikų, savitą, pačių sukurtą kūrinį – Mandalą.

Asmeninės Mandalos kūryba vyks ant drobės tapybos priemonėmis.
Tapybos ar piešimo įgūdžiai nėra būtini!

Užsiėmimo vadovė: Dainora Skrabulienė,
 dailės didaktikos specialistė, baigusi specialiuosius dailės terapijos metodų taikymo kursus ir jau ketverius metus sėkmingai taikanti šiuos metodus praktiniame darbe
bei ugdymo procese.

Užsiėmimo kaina: 50 Lt (įskaičiuota drobė bei visos reikiamos priemonės).

Būtina registracija iš anksto!
Registracija vyksta el.p.: pazinimas.saviraiska@gmail.com
Tel. pasiteirauti 868444109 (Dainora)

Adresas: Savęs pažinimo ir saviraiškos studija,
Vytenio g. 10, Vilnius (įėjimas iš kiemo pusės).

www.pazinimassaviraiska.lt
https://www.facebook.com/events/476450985798767/

 

 

DAUGIAU