Asmeninės Mandalos tapyba ant drobės

Asmeninės Mandalos tapyba ant drobės

Mandalos kūrybos terapija – Asmeninės Mandalos tapyba ant drobės

Asmeninės Mandalos kūryba padeda žmogui pajausti save kaip visumą, pamatyti, priimti ir spręsti vidinius konfliktus, o kartu ir vystytis, tobulėti kaip asmenybei. Mandalos kūrimas – tai džiaugsmingas ir nesudėtingas kūrybinis procesas. Beje, tai puiki atsipalaidavimo priemonė. Norint sukurti Mandalą, nereikia jokių specialių meninių sugebėjimų, reikia leisti piešiniui „kurtis tarsi savaime” – čia svarbus pats kūrybinis procesas.

Seminaro metu turėsite galimybę sukurti savo Asmeninę intuityvią Mandalą – nuraminti triukšmingoje kasdienybėje įaudrintą protą, saugiai pažvelgti į savo vidų, „sudėlioti” čia apsistojusius jausmus, mintis ir emocijas, suteikiant dėmesio ir laiko sau pačiam – pažinti savo tikruosius norus.

Šio seminaro metu vyks paskaita temomis:
• Kas tai yra Mandala ir kaip ji pasireiškia mano gyvenime;
• Mandalos simboliai ir reikšmė lietuvių liaudies mene;
• Mandalos kūrimo terapija ir kūrybos etapai.

Taip pat vyks ir praktinis – kūrybinis darbas: dailės terapijos metodais paremta praktinė užduotis – Mandalos tapyba ant drobės.
Po seminaro su savimi išsinešite puikią dovaną sau – savo asmeninę mandalą, nutapytą ant drobės, taip pat žinią apie galimybę savarankiškai kurti Mandalas namuose.

Seminaro vadovė: Dainora Skrabulienė – edukologė, dailės didaktikos specialistė, pedagogė, baigusi specialiuosius dailės terapijos metodų taikymo kursus. Dainora jau 11 metų dirba pedagoginį darbą, veda dailės saviraiškos ir dailės terapijos užsiėmimus vaikams bei suaugusiems. Taip pat – viena iš VšĮ “Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos” įkūrėjų, nuolat besidominti savęs pažinimu, visas įgytas žinias praktiškai taikanti savo darbe ir asmeniniame gyvenime. Dainora – sertifikuota “Eneagramos” (unikalaus savęs ir kitų pažinimo metodo) meistrė.

Seminaro vieta: Vytenio g. 10, Vilnius (atskiras įėjimas iš kiemo pusės).
Seminaro kaina: 20 Eur (į kainą įskaičiuotos visos reikiamos priemonės).
Registracija patvirtinama sumokėjus seminaro mokestį į studijos sąskaitą.

Rekvizitai mokėjimams:
VšĮ SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA,
įstaigos kodas: 303011485; a.s LT957044060007887398

Dalyvių skaičius ribotas!
Būtina registracija iš anksto el.p.: pazinimas.saviraiska@gmail.com
Tel. pasiteirauti 868444109

https://www.facebook.com/events/957089304301374/

www.pazinimassaviraiska.lt

DAUGIAU