Asmeninės Mandalos tapyba ant drobės

Asmeninės Mandalos tapyba ant drobės

Visi trokštame gyventi darnoje su pačiu savimi, visi norime būti sveiki ir laimingi. Kad galėtume pasiekti šių išvardintų tikslų – verta nuraminti triukšmingoje kasdienybėje įaudrintą protą, saugiai pažvelgti į savo vidų, „sudėlioti” čia apsistojusius mūsų jausmus, mintis ir emocijas, suteikiant dėmesio ir laiko sau pačiam – pažinti savo tikruosius norus ir tikrąją prigimtį.

Šio seminaro metu vyks paskaita temomis:

– Kas tai yra Mandala ir kaip ji pasireiškia mano gyvenime;

– Mandalos simboliai ir jos reikšmė lietuvių liaudies mene;

– Mandalos kūrimo terapija ir kūrybos etapai.

 

Taip pat vyks ir praktinis – kūrybinis darbas: dailės terapijos metodais paremta praktinė užduotis – Mandalos tapyba ant drobės. Po seminaro su savimi išsinešite puikią dovaną sau – savo asmeninę mandalą, nutapytą ant drobės, taip pat žinią apie galimybę savarankiškai kurti Mandalas namuose.

Asmeninės Mandalos kūryba padeda žmogui pajausti save kaip visumą, pamatyti, priimti ir spręsti vidinius konfliktus, o kartu ir vystytis, tobulėti kaip asmenybei.

Mandalos kūrimas – tai džiaugsmingas ir nesudėtingas kūrybinis procesas.

Beje, tai puiki atsipalaidavimo priemonė. Norint sukurti Mandalą, nereikia jokių specialių meninių sugebėjimų, reikia leisti piešiniui „kurtis tarsi savaime” – čia svarbus pats kūrybinis procesas.

 

Seminaro vadovė: Dainora Skrabulienė – edukologė, dailės didaktikos specialistė, pedagogė, baigusi specialiuosius dailės terapijos metodų taikymo kursus. Dainora jau 11 metų dirba pedagoginį darbą, veda dailės saviraiškos ir dailės terapijos užsiėmimus vaikams bei suaugusiems. Taip pat – viena iš VšĮ “Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos” įkūrėjų, nuolat besidominti savęs pažinimu, visas įgytas žinias praktiškai taikanti savo darbe ir asmeniniame gyvenime. Dainora – sertifikuota „Eneagramos” (unikalaus savęs ir kitų pažinimo metodo) praktikantė.

 

Seminaro kaina: 20.00 € (į kainą įskaičiuotos visos reikiamos priemonės).

 

Dalyvių skaičius ribotas (renkama grupė iki 12 dalyvių!)

Būtina išansktinė registracija el.p.: pazinimas.saviraiska@gmail.com

Tel. pasiteirauti: 868444109 (Dainora)

 

Adresas: Vytenio g. 10, Vilnius (atskiras įėjimas iš kiemo pusės).

https://www.facebook.com/events/1392043117761263

 

www.pazinimassaviraiska.lt

DAUGIAU