Asmeninių finansų aritmetika: kur pridėti, kur atimti?

Asmeninių finansų aritmetika: kur pridėti, kur atimti?

Jau penktą rudenį iš eilės Lietuvos bankas šalies gyventojus kviečia į nemokamus seminarus apie atsakingą asmeninių finansų valdymą.

Visą lapkritį ir gruodį trijuose miestuose – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – finansų ekspertai dalysis žiniomis, kaip efektyviai valdyti asmeninius finansus, ką svarbu žinoti skolinantis būstui, kodėl savo pensija geriausia pasirūpinti pačiam, kaip reaguoti į naujausias finansines paslaugas: pasitikėti ar bijoti.

Kaip priimti racionalius finansinius sprendimus pasakos „Swedbank“ Finansų instituto vadovė Odeta Bložienė, bei projektų vadovė Rasa Rambynaitė, lektorius, konsultantas bei verslininkas Arnas Markevičius, VšĮ „Septyni penktadieniai“ vadovas Žilvinas Butkevičius, Lietuvos investicinių ir pensijų fondų asociacijos prezidentas Šarūnas Ruzgys, UAB „DNB investicijų valdymas“ valdybos narė Loreta Načajienė, Lietuvos banko valdybos nario patarėja Jekaterina Govina, valdymo įmonės „Synergy Finance“ fondų valdytojas dr. Lukas Macijauskas.

Jei Jūs norite išmokti efektyviau valdyti asmeninius finansus, bet nežinote, nuo ko pradėti – šie seminarai kaip tik Jums!

Būtina išankstinė registracija, vietų skaičius ribotas: http://www.pinigubite.lt/naujienos-ir-renginiai/renginiai/asmeniniu-finansu-aritmetika-kur-prideti-kur-atimti

Seminarų pradžia – 13.30 val. Trukmė – iki 18:15 val. Seminarai nemokami!

Platesnę informaciją apie renginį bei seminaro programą rasite: http://www.pinigubite.lt/naujienos-ir-renginiai/naujienos/8134-asmeniniu-finansu-aritmetika-kur-prideti-kur-atimtim

DAUGIAU