Astrologo ARJUNO CHAKRABORTY asmeninės konsultacijos

Astrologo ARJUNO CHAKRABORTY asmeninės konsultacijos

ARJUN CHAKRABORTY (Kalkuta, Indija) – Vedinis astrologas, astro-minerologas, chiromantas, Astrologijos mokslų profesorius. 
Astrologas tęsia šeimyninę tradiciją, skleidžia Džjotiš astrologijos mokslą – skaito paskaitas bei seminarus Europos universitetuose ir vediniuose centruose, konsultuoja, rašo straipsnius tarptautiniams žurnalams. Turi tokius laipsnius kaip Džjotiš Gjanačarja, Džjotiš Digvidžajy ir kt. 17 metų Užsiima vien tik astrologija, dėsto Kalkutos Astrologijos Mokslų Institute. 

Astrologinių konsultacijų metu sudaromas Jūsų asmeninis gyvenimo Horoskopas. Prognozuojami palankūs ir nepalankūs gyvenimo periodai, suderinamumas santuokai, sveikata, kelionės, vaikų pradėjimas ir jų prigimtis, dvasinės paieškos ir kt. 
Astrologas taip pat konsultuoja verslo klausimais ir gali padėti atsakyti į tokius klausimus kaip: palankus laikas ir sektorius naujam verslui, palankus laikas pokyčiams ar svarbiems verslo įvykiams, negatyvių faktorių pastebėjimas ir sumažinimas, verslo partnerių suderinamumas, darbuotojų parinkimas, verslo efektyvumas pagal specifiką ir šalį, verslo ribos ir išsiplėtimo galimybės.

Asmeninės Astrologo ARJUN CHAKRABORTY konsultacijos KLAIPĖDOJE vyks gegužės 25-31 dienomis. 

Vieta: Klaipėdos Vaišnavų Kultūros Centras, Naujakiemio g. 26, 3 aukštas (įėjimas per soliariumo “Sachara” duris). Žemėlapis: http://kvkc.lt/wp/kaip-mus-rasti/

Konsultacija vyksta anglų kalba. Kaina: 100 EUR, trukmė – 1 val. Vertimas į Lietuvių kalbą – 15 EUR

Konsultacijai būtina žinoti savo gimimo datą, vietą, ir tikslų laiką (valandą ir minutę).

Telefonas registracijai ir pasiteiravimui: 8 646 24 108 (Aušra)

DĖMESIO! VEDINĖS ASTROLOGIJOS KURSAI – Norintiems tapti vediniais astrologais ar tiesiog išmanyti vedinę astrologiją asmeniniams tikslams. Du savaitgaliai 05.16-17 d.ir 05.23-24 d. Vilniuje. Daugiau informacijos:http://vedukultura.lt/renginys/astrologijos-kursai-dzjotis-vedine-astrologija-1

DAUGIAU