free Atminties Poternos. Garso ir vaizdo ekspozicijos pristatymas

Atminties Poternos. Garso ir vaizdo ekspozicijos pristatymas

ATMINTIES POTERNOS.
Garso ir vaizdo ekspozicijos pristatymas Kauno tvirtovės IV-jame forte.

Paprastai muziejų ekspozicijose matome daiktus, fotografijas, sužinome faktus, skaičius, datas.
„Atminties poternų“ kūrėjai siūlo į Pirmąjį Pasaulinį karą (tuomet vadintą Didžiuoju) pažvelgti liudininkų ir dalyvių akimis. Ir svarbiausia – pajausti.
Pajausti, pamatyti, išgirsti karą taip, kaip jį jautė lietuvis, tarnaujantis Rusijos imperijos Kauno tvirtovėje. Ar Kaizerio karys, perėjęs rytų frontą ir patekęs į nuniokotą Kauną.
Jie tikrai rašė laiškus. Tikrai klausėsi Roberto Schumann’o, Richardo Strauss’o, Giacomo Puccini muzikos. Jie tikrai kiekviena kūno ląstele girdėjo sprogimus ar spengiančią tylą.
„Atminties poternų“ kūrėjai kviečia žiūrovus pajausti Didžiojo karo dvasią ir nuotaikas kartu.
„Atminties poternų“ vaizdo ir garso ekspozicija bus pastoviai įrengta viename Kauno tvirtovės fortų. O „Atminties poternų“ pristatymas vyks 2019 m. spalio 4 d., penktadienį, 18 val. Kauno tvirtovės IV-tojo forto užnugario kareivinėse.

Jums dainuos operos solistė Julija Karaliūnaitė (sopranas), gros Ignas Juzokas (kompozitorius, elektronika), Viktorija Smailytė (arfa), Agnė Dukštaitė (akordeonas). Girdėsite aktorių Sakalas Uždavinys,  Simono Dovidausko balsus. „Atminties poternų“ vaizdo projekcijų autorius ir režisierius Ričardas Rickevičius.
Renginys nemokamas.

Kauno tvirtovės IV-tasis fortas yra Plytinės g. 15.
(Privažiavimas ir parkavimo aikštelė iš Pylimo g.)
https://goo.gl/maps/w1mqKLgykxYCJX4h6

Organizatorius Kauno tvirtovės parkas
Rėmėjas Lietuvos kultūros taryba

DAUGIAU