Atmosferinis dangaus stebėjimas “SIGNALAI”

Atmosferinis dangaus stebėjimas “SIGNALAI”

Atmosferinis dangaus stebėjimas SIGNALAI
Pakelti akis į nakties dangų, įsiklausyti tylos ir išgirsti, kad joje kužda daugybė neatrastų istorijų – tokį planą gegužės 17 -osios vakarui siūlo Meno ir mokslo laboratorija, kviečianti į atmosferinį dangaus stebėjimą „SIGNALAI“.

Dangaus šviesuliai įkvepia mąstyti, kurti, tikėti dievų galybe ir žmogaus kosmine paskirtimi. Užvertę galvas į žvaigždynus įsiklausysime į jais sklindančius signalus: skirtingi personažai žada rugpjūčio vėsa dvelkiantį filosofinį, poetinį ir, žinoma, astronominį pasivaikščiojimą dangaus skliautais. Atmosferinio dangaus stebėjimo metu žiūrovus pasieks patys įvairiausi SIGNALAI – beliks juos priimti.

„SIGNALUS“ gaudo ir išskirtinę atmosferą kuria režisierius Paulius Markevičius, žvaigždėtas istorijas dovanoja dramaturgė Birutė Kapustinskaitė. Dangaus gidė – Rūta Lovčikaitė.
„SIGNALUS“ įgarsina Laurynas Jurgelis, Paulius Markevičius, Julija Šatkauskaitė, Severina Špakovska, Šarūnas Zenkevičius.

Bilietus platina paysera.

SVARBI INFORMACIJA:

* Ant Stalo kalno patogiausia ateiti pro Kalnų parko estradą. (Šalia jos galima palikti automobilius). Kelią nurodys švieselės.

* Rekomenduojame šiltai apsirengti, turėti skarą ar pledą (SIGNALUS gaudysime gulėdami ant žemės, galima stovėti, prisėsti).

*Jeigu lis, renginys neįvyks (apie tai bus pranešta nurodytu el. paštu, taip pat bus suderinta kita rodymo data arba grąžinami pinigai už bilietus).

* Renginys vyks du kartus:
22 val.  (https://tickets.paysera.com/lt/event/atmosferinis-dangaus-stebejimas-signalai)
23 val.  (https://tickets.paysera.com/lt/event/atmosferinis-dangaus-stebejimas-signalai-27ae)

Meno ir mokslo laboratorija kviečia: gegužę susitikime festivalyje „vi sa ta“!

Tris dienas (gegužės 16-18 d.) truksiančioje mokslo ir meno šventėje bus pristatyti visi Meno ir mokslo laboratorijos komandos sukurti darbai, o įvairiaspalvį repertuarą papildys įkvepiantys mokslininkų pranešimai, priversiantys ne tik pakelti akis į dangų, bet ir iš(si)kelti ne vieną klausimą.

Festivalio metu bus prisiminta viena pagrindinių MMLAB idėjų: nuolat ieškoti būdų, kaip menas ir mokslas gali vienas kitą inspiruoti, bei rasti tokių formų ir erdvių, kur šios sritys galėtų susitikti. Kiekvienas laboratorijos spektaklis suteikia galimybę suabejoti seniai žinomomis tiesiomis ir pajusti menininko santykį su mokslu: kartais jie vienas kito klausinėja, kartais – stebi, o būna, kad ir abejoja. Gegužę šiais Meno ir mokslo laboratorijos veiklą nuolat lydinčiais virsmais bus pasidalinta su žiūrovais.

DAUGIAU