ATRADIMAI: grupės MELLOW koncertas @ARTISTAI

ATRADIMAI: grupės MELLOW koncertas @ARTISTAI

“Artistai” tęsia koncertų ciklą ATRADIMAI – trečiadieniais kviečiame paklausyti talentingų, ieškančių savo kelio atlikėjų: išgirskite kažką naujo ir įdomaus. 

Balandžio 16d. 20.00 ATRADIMUOSE gros MELLOW.

Grupė Mellow – šaunus kolektyvas iš Vilniaus, kartu grojantys jau…4mėn. Nuo tos dienos, kai prie Mellow prisijungė lead gitara grojantis Oskaras ir būgnininkas Kipras, muzikali kompanija siekia kuo daugiau koncertuoti.
Kaip sako grupės nariai: “…grojame rock, įtakojamą tiek classic rock, funk, alternative rock, tiek indi. Negrojam tik fonogramos. Visų širdis bandysime užkariauti vokalistės Faustos balsu, kuri yra kūrybinis Mellow variklis. Be abejo, svarbiausias grupės narys yra būgnininkas Kipras, kuris niekada negirdėjo apie tokį stebuklą kaip metronomas. Nepamirškime bosisto Viliaus, kuris nustebins ne tik juodu humoru, bet ir gitaros skambesiu. Ritminę mūsų grupės dalį įrėmina ramusis Motiejus (Mockus), kuriam daina visada per paprasta ir neįdomi. Gitaristas Oskaras – žmogus garbanotais plaukais, žmogus, kurio širdis atiduota gitarai, bet kuris, atėmęs iš jo gitarą, paklius į didelę bėdą. Taigi, šie įdomūs žmogeliai nori visus apdovanoti savo muzika! Susitinkame “Artistuose” balandžio16d.!”

Prisijunkite: https://www.facebook.com/pages/Mellow/788763877817806?ref=ts&fref=ts

Pub’as ARTISTAI (Šv.Kazimiero 3, Vilnius). Nemokama staliukų rezervacija tel.(8-5) 212 1268. 
Koncertą dovanojame – įėjimas ARTISTŲ svečiams nemokamas.
Visi renginiai: www.artistai.lt

DAUGIAU