„ATRASK PILNATVĖS JAUSMĄ VEIKLOJE: naujos kartos veikimo būdas, atskleidžiantis vyriškus ir moteriškus talentus”“ R.Židžiūno požiūrio plėtimo seminarų ciklas

„ATRASK PILNATVĖS JAUSMĄ VEIKLOJE: naujos kartos veikimo būdas, atskleidžiantis vyriškus ir moteriškus talentus”“ R.Židžiūno požiūrio plėtimo seminarų ciklas

R. ŽIDŽIŪNO POŽIŪRIO PLĖTIMO SEMINARŲ CIKLAS „ATRASK PILNATVĖS JAUSMĄ VEIKLOJE: naujos kartos veikimo būdas, atskleidžiantis vyriškus ir moteriškus talentus” (3 SEMINARAI)

PILNATVĖS JAUSMAS VEIKLOJE – TAVO NAUJAS ŽINGSNIS.

Tu gali bet kokioje veikloje patirti srauto būseną, pripildyti ją prasmės jausmu ir mėgautis pilnatve kiekviename žingsnyje.

👉ĮSIGYK išankstinį bilietą į seminarų ciklą VILNIUJE: http://bit.ly/2JGlI9N
👉ĮSIGYK seminarų ciklo ONLINE transliacijos bilietą: http://bit.ly/34mwlXp

Seminarų peržiūra 2 sav. po renginio.

„Atrask pilnatvės jausmą veikloje“ – tai išsamus trijų, vienintelį kartą vyksiančių, seminarų ciklas apie laimę veikloje. Kurso tikslas – atskleisti, kodėl daugelis mūsų, net ir labai sėkmingų žmonių, patiriame stresą, išsekimą ir prasmės praradimą. Kodėl dingsta motyvacija ir kodėl daugelis veiklų mus sekina ir neteikia kūrybinės realizacijos džiaugsmo. Tai kursas, kuriame tu atrasi, kaip tai pakeisti ir kaip susigrąžinti laimės ir pilnatvės jausmą bet kokioje veikloje: profesinėje, talentų realizacijos, pomėgių, asmeninių santykių vystymo ir kitose. Išmokęs vystyti ir veikoje apjungti savo vyriškus ir moteriškus talentus, tu rasi ne tik efektyvumą, bet ir pilnatvę.

Šiandien daugelis mūsų jau pasiruošę šiam naujam žingsniui veikloje. Mes pasiruošę pilnatvei. Tyrimai rodo, jog Europoje pasitenkinimas savo profesine veikla, ypač moterų tarpe, yra labai žemas. Bendras pasitenkinimas gyvenimu – dar žemesnis. Taip jaučiasi ir tie, kurie siekiant tikslų susiduria su iššūkiais, ir tie, kurie pasiekė neįtikėtinai daug rezultatų. Šios tendencijos tokios akivaizdžios (galbūt net ir tau?), tokios skausmingos, kad dalis žmonių jau pasiruošė keistis. Ir naujos kartos žmogus jau žengia pirmuosius žingsnius į naują evoliucinį etapą. Subalansuotą, harmoningą, bet kartu ir efektyvią veiklą.

Ciklo seminarai vyks lapkričio 21, 25, 28 d. Rekomenduojame dalyvauti visuose ciklo seminaruose gyvai, bet jeigu kažkuri diena netinka, atsiųsime tos dienos transliacijos įrašą su santrauka ir užduotimis!

PIRMAS SEMINARAS (lapkričio 21 d.)

TEMA: Naujos kartos veikla: vyriški talentai ir srauto būsena

Tam, kad veikloje būtum laimingas, turi išmokti siekti tikslų nauju, harmoningu, bet nė kiek ne mažiau efektyviu būdu. Taip, pasiekimai tikrai svarbūs žmogaus savi-realizacijai ir savi-vertei, todėl jie turi vietą kiekvieno iš mūsų gyvenime. Tačiau naujos kartos žmogus rezultatų gali išmokti pasiekti be streso, be išsekimo ir be „spaudimo“. Šiame seminare tu sužinosi, kaip bet kokioje veikloje susikurti tau darnią, kūrybišką ir pilną įkvėpimo srauto būseną. Ir kaip vyriški talentai gali padėti tai atrasti ir vyro, ir moters gyvenime.

Pagrindinės pirmo seminaro temos:

Kodėl vien rezultatai nedaro tavęs laimingu?
Kaip pasitelkti savo vyriškus talentus ir mėgautis tikslų siekimu? (ne tik vyrams!)
Ko reikia, kad pats susikurtum įkvėpimo ir kūrybos, srauto būseną?
Kaip vyrišką srauto būseną patirti skirtingose gyvenimo veiklose? (profesinėje, asmeninėje ir kt.)
Kuo skiriasi vyrui ir moteriai darni srauto būsena?
Vien tai tavo gyvenimą gali pripildyti džiaugsmo, jėgos, krypties ir tikėjimo savimi. Tačiau tai tik pirmasis ciklo etapas.

ANTRAS SEMINARAS (lapkričio 25 d.)

TEMA: Moteriški talentai veikti: ne tik moterims!

Šiuolaikinėje visuomenėje vien kryptingo veikimo (net jei ir kūrybiškoje, džiaugsmingoje srauto būsenoje!) nepakanka. Tai nuostabus, efektyvus vyriškas veikimo kelias: išsikeliu tikslus, numatau ilgalaikę strategiją, pasirenku efektyviausius taktinius veiksmus ir veikiu. Toks veikimas ilgą laiką buvo labai sėkmingas, nes rėmėsi struktūravimu, konkurencija ir galia. Vyriškais talentais, kurie idealiai tinka prognozuojamoje, aiškioje veikloje. Tačiau šis veikimas turi keletą apribojimų:

Jis netinka greitai kintančioje aplinkoje (o šiandien gyvename nuolatinėje kaitoje);
Jis labai menkai padeda veiklose, kur ieškome ne tik rezultato, bet ir buvimo, laimės, pilnatvės jausmo (daugybė veiklų tavo gyvenime yra būtent tokios);
Jis, ilgainiui, sekina, kuria nuovargio jausmą ir neįskaito žmogaus visuminės gerovės (todėl net ir sėkmingas žmogus gali būti nelaimingas);
Ir jis ypač sunkiai pakeliamas moterims, kurių prigimtis jas visuomet kvies nuolat keisti veiklos būdus, veikti darnoje ir harmonijoje su savimi ir didesne aplinka (kuomet svarbu ne tik rezultatai, bet ir gerovė).
Todėl antrasis seminaras padės pajausti, kaip gali atrodyti veikla, kai joje ir vyras, ir moteris pasitelkia savo moteriškus talentus. Toks veikimo būdas leis tau įnešti atsipalaidavimą, harmoniją, prasmę ir pilnatvę. Jis leis pasitelkti intuiciją ir rasti atsakymus aplenkiant mąstymo procesus. Jis leis kiekvieną pasirinktą veiklą, asmeniniame ar socialiniame gyvenime, paversti tave atskleidžiančia ir giliai užpildančia veikla. Neprarandant, o dažnai ir padidinant efektyvumą.

Pagrindinės antro seminaro temos:

Kas yra moteriški talentai veikloje?
Kaip į veiklą įnešti prasmę, harmoniją ir pilnatvės jausmą?
Ir kaip veikti be streso, nepervargstant ir naudojant savo intuicijos talentą?
Kokią vertę moteriški talentai teikia sparčiai besikeičiančiame, įvairovės pasaulyje?
Ką suteikia moteriškų talentų atskleidimas vyro, o ką moters gyvenime ir veikloje?
Skamba įkvepiančiai? Ir vis tik, net ir tai dar nėra galutinė realizacija, kurią gali atrasti veikloje.

TREČIAS SEMINARAS (lapkričio 28 d.)

TEMA: Evoliucija veikloje: pilnatviško žmogaus gimimas

Šiame seminare tu sužinosi, kaip apjungti efektyvumą – Vyriškus talentus – su pilnatvės jausmu – Moteriškais talentais. Ir galėsi žengti sekantį žingsnį žmogaus veiklos evoliucijoje: į moteriškų ir vyriškų talentų atskleidimą ir jų integravimą kiekvienoje veikloje.

Pagrindinės trečio seminaro temos:

Kaip turi pasikeisti žmogaus veikla, kad jis būtų laimingas šiandien ir rytoj?
Kaip atrodo veikla, kai joje apjungiame savo vyriškus ir moteriškus talentus?
Kuo ypatingas naujos kartos veikimo stilius?
Kaip atsidurti pasaulinės veiklos evoliucijos priešakyje ir subalansuoti savo vyriškus ir moteriškus talentus?
Apie tai, kas yra vyriški, o kas – moteriški, veiklos talentai ir kaip juos atskleisti ir apjungti savyje, apie efektyvumo ir pilnatvės suderinimą tu sužinosi jau netrukus, vienintelį kartą vyksiančiame Rimvydo Židžiūno seminarų cikle: „ATRASK PILNATVĖS JAUSMĄ VEIKLOJE. Naujos kartos veikimo būdas, atskleidžiantis vyriškus ir moteriškus talentus!“.

KURSO DOVANOS DALYVIAMS:

Atskleisk daugiau savo veikimo talentų, įgauk jėgos ir padidink efektyvumą
Išmok pasinerti į būtent tau darnią, kūrybingą srauto būseną
Įnešk prasmę į bet kokią veiklą
Išlaisvink didesnį savo potencialą
Susikurk gyvenimą, kuriame tu jauti realizacijos jausmą
Pasiek savo tikslų dar efektyvesniu būdu
Dalyvauk kitame pasaulinės evoliucijos etape ir į veiklą įnešk savo moteriškus talentus (ne tik moterims!)
PAPILDOMOS PRIEMONĖS:

Po seminarų ciklo tu gausi išsamią mokymų santrauką su užduotimis. Ši darbo knyga leis ilgam įsiminti mokymų medžiagą. Tai pat ji padės tau apžvelgti, kuriose gyvenimo veiklose šiandien veiki darniai, o kur gali atskleisti dar daugiau savo talentų. Ji taip pat padės tau sėkmingai integruoti žinias į gyvenimą. Kad tavo veiklose atsirastų ne tik efektyvumas, bet ir pilnatvė.

Ateik ir tapk pasaulinės evoliucijos dalimi. Laimės ir pilnatvės jausmo veikloje link.

SEMINARĄ VES: Rimvydas Židžiūnas – asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ ir Moters Magijos Mokyklos įkūrėjas bei vadovas, emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo specialistas, mokymų programos vyrams „Kūrėjo kodas“ autorius, unikalių santykių tobulinimo mokymų poroms „Amžinas medaus mėnuo“ autorius, intelektualas, praktikas, knygų „Gyvenimo kūrėjas“ ir „Amžinas medaus mėnuo“ autorius. Mokymus, seminarus, retritus ir paskaitas Rimvydas veda jau daugiau kaip 20 metų. Jis yra vieno pirmųjų asmeninio ir dvasinio augimo centro Lietuvoje įkūrėjas.

KVIEČIAME DALYVAUTI POŽIŪRIO PLĖTIMO SEMINARŲ CIKLE VILNIUJE

DATA: lapkričio 21, 25 ir 28 d. 19 val. Rekomenduojame dalyvauti visuose ciklo seminaruose gyvai, bet jeigu kažkuri diena netinka, atsiųsime tos dienos transliacijos įrašą su santrauka ir užduotimis!
VIETA: viešbutyje „Artis Centrum Hotels“, Totorių g. 23, Vilnius
VIENO SEMINARO TRUKMĖ: 2,5 val. (iš viso 3 seminarų trukmė 7,5 val.)

IŠANKSTINĖ 3 SEMINARŲ CIKLO KAINA – 84 EUR (20% nuolaidos kodas – pilnatveveikloje), nuo lapkričio 18 d. – 105 EUR. Galimas mokėjimas dalimis: registracija į seminarų ciklą patvirtinama sumokėjus avansinį 35 EUR mokestį. Likusi suma mokama grynais prieš pirmą seminarą lapkričio 21 d.

Apie ką, dar kartą, seminarai?

SEMINARAS I: Naujos kartos veikla: srauto būsena: Kodėl vien rezultatai nedaro tavęs laimingu? Ir kaip pasiekti daugiau veikiant naujos kartos metodais, sąmoningai pajungiant savo vyriškus talentus, sraute? (ne tik vyrams!)
SEMINARAS II: Moteriški talentai veikti: ne tik moterims!: Kaip į veiklą įnešti prasmę, harmoniją ir pilnatvės jausmą? Ir kaip veikti be streso, nepervargstant ir naudojant savo intuicijos talentą?
SEMINARAS III: Evoliucija veikloje: pilnatviško žmogaus gimimas: Kaip turi pasikeisti žmogaus veikla, kad jis būtų laimingas šiandien ir rytoj? Kaip atrodo veikla, kaip joje apjungi savo vyriškus ir moteriškus talentus?

UŽSITIKRINKITE VIETĄ ir įsigykite bilietus akimirksniu patogiai atsiskaitydami internetu per „Paysera“ mokėjimų sistemą.

👉ĮSIGYK išankstinį bilietą į seminarų ciklą VILNIUJE: http://bit.ly/2JGlI9N
👉ĮSIGYK seminarų ciklo ONLINE transliacijos bilietą: http://bit.ly/34mwlXp

Arba REGISTRUOKITĖS ir įsigykite bilietą 30 minučių prieš seminarą renginio vietoje grynais. Vietų skaičius ribotas. Išankstinė registracija būtina!

REGISTRUOTIS Į 3 SEMINARŲ CIKLĄ!

DALYVIŲ ATSILIEPIMAI:

„Tai buvo geriausiai investuoti laikas ir pinigai iš visų saviugdos mokymų mano gyvenime!!! Sakau didžiulį nuoširdų AČIŪ Rimvydui už tai, kad ne paviršutiniškai išaiškino kas darosi su mumis – moterimis ir vyrais, kodėl šiandieninėje visuomenėje (šeimoje) mums nepavyksta susišnekėti, suprasti vieni kitų. Sudėliojo mano galvoje ir ypač širdyje daugelį dalykų „į savo lentynas“. Pagaliau supratau, kad mano vidinis balsas, nuojauta, intuicija, kuriuos jausdavau gyvendama, buvo tas tikrasis vedlys, o aš jį slopindavau, nes aplinka diktavo kitokias „tinkamo gyvenimo“ taisykles, ko pasėkoje jaučiausi visiškai sugniuždyta, pamečiau save. Po seminaro ilgai negalėjau užmigti, emocijos virė. Jaučiu, įvykus pokyčiams! Būtinai ieškosiu galimybių mokytis pas Rimvydą ir Andrę, noriu išmokti kelio į vidinę laimę ir meilę! Ačiū!“ (Rūta)

„Seminaras buvo Unreal!!!!!!! Klausydama verkiau, juokiausi, buvo momentu, kur (žiūrėdama online) turėjau sustabdyti tam, kad „išpakuoti“ žodį/ sakinį, praleisti jį per save, viduje integruoti į realią dabartį, tam, kad ji rastų kelią išorėje. Rimvydas parodė nerealiai aiškią schemą, padedančią ne tik aptikti savo „neveikiančius slankstelius“ toje schemoje, bet ir nurodančią orientyrus efektyviam judėjimui savirealizacijos link..! Struktūruotoje seminaro žinutėje yra užkoduota didžiulė patirtis, išmintis ir jautrumas. Klausydama ją gavau begalę reikalingų naudingų momentų ir esu labai laiminga, kad galėjau sudalyvauti šiame seminare!“ (Žana)

„R. Židžiūno seminarai man yra vieni įdomiausių Lietuvoje, juose visko: gylio, išminties, įkvėpimo.“ (Jolita)

„Super naudingas! Ne tik man, bet ir mano vyrui. Ypač diagramos apie State of Flow.“ (Seminaro dalyvė)

„Labai patiko, praplėtė mano akiratį. Labai patiko lektorius.“ (Aušra)

Iki malonaus ir prasmingo susitikimo!
„SoulACTION“ komanda

www.soulaction.lt

DAUGIAU