Atrask savo augintinį!

Atrask savo augintinį!

Ketini įsigyti keturkojį šeimos narį? Tuomet nepraleisk progos ir atvyk kartu su šeima bei draugais į Gyvūnų gerovės tarnybos PIFAS organizuojamą renginį „Atrask savo augintinį!“.
Renginyje bus pristatoma daugiau kaip 30 šunų veislių. Ketinantiems įsigyti veislinį šunį, tai puiki galimybė geriau pažinti mėgstamą šuns veislę, daugiau sužinoti apie šuns priežiūrą, charakterio savybes, pabendrauti su veisėju ir užduoti visus rūpimus klausimus.
Tiesiog ieškote keturkojo draugo ir ketinate įsigyti šunį iš prieglaudos? Atvykite! Renginyje bus pristatoma prieglaudų veikla ir globojami gyvūnai.
Nuo 12 val. – ne tik nuotaikingas, bet ir šviečiamasis Šunų dresūros mokyklos “Reksas” pasirodymas, puikiai pakeliantis nuotaiką ne tik vaikams, bet ir suaugusiems.
Šuns įsigijimas – tai rimtas įsipareigojimas 10 – 15 metų. Todėl sprendimas turi būti priimtas labai atsakingai, tinkamai įvertinus šuns poreikius. Atvykite į renginį ir pasinaudokite galimybe nemokamai pasikonsultuoti su kinologais, veterinarais, gyvūnų prieglaudų darbuotojais, veisėjais.
Laikas: Balandžio 27 d., šeštadienis, nuo 11 iki 15 val.
Vieta: Kaunas, Urmo miestelis, Pramonės pr. 16.

DAUGIAU