Atskleisk savo talentus

Atskleisk savo talentus

Kiekviena iš mūsų svajoja rasti veiklą, kuri užpildytų gyvenimą, atgaivintų sielą, ir būtume laimingos. Smagu daryti tai, kas patinka ir mėgautis visu procesu. Mylima veikla ateina iš širdies, iš pajautimo. Tavo kūnas tai pajunta. Protas padeda įgyvendinti ir nukreipti.

 

Ateikite į savo talentų atskleidimo ir dovanų priėmimo vakarą. Šį kartą kviečiame drąsias moteris, ieškančias savęs, norinčias atskleisti savo talentus.

 

Susitikimo metu kiekviena, sėdėdama priešais 112 dvispalvių buteliukų rinkinį – Aura-Somos® balansinių aliejų orakulą, išsirinksite jums labiausiai patinkančius keturis spalvų derinius. Kartu su Aiste Samuliene, Aura-Soma® praktine, gilinsimės į buteliuko reikšmę, kurio spalvos parodo pamoką, kurią atėjome išmokti į šį pasaulį. Šis spalvų derinys įvardija jautriausią mūsų vietą, besikartojančias gyvenimo situacijas, kuriose patiriame daugiausia skausmo. Suvokus ir priėmus jas, išmokus pamoką, šios spalvos parodo mumyse slypinčius talentus ir pozityvius potencialus. Tikrieji talentai, unikalios savybės tūno giliai mumyse, ir tik mes pačios galime juos atrasti bei lavinti. Užsiėmimo metu atsipalaiduosim ir stengsimės pažvelgti į save iš vidaus – ne ką galvoju / žinau, o ką matau / jaučiu.

Aura-Soma® teigia, kad žmogaus gyvenime yra viena „liga” – savojo pašaukimo, vietos gyvenime neradimas, gyvenimo prasmės nežinojimas. Laikui bėgant ši būsena suformuoja stresą, energetinius blokus, galinčius pasireikšti ir fiziniais negalavimais. Aura-Soma® padeda žmogui giliau pažinti save, atrasti sąvają vietą pasaulyje ir realizuoti save.

Pasinerkime į spalvotą kelionę į save. Surask savo pašaukimą bei talentus, kad turėtum mėgstamą darbą, būtum laiminga ir finansiškai nepriklausoma.  

Susitikime: vasario 6 d., 18 – 21 val. Vietą patikslinsime užsiregistravusioms. 

Kaina: 60 lt.

Būtina išankstinė registracija: [email protected], nurodant vardą, pavardę ir telefono numerį.

DAUGIAU