“Atviras ratas” Monospektaklių Vakaras

“Atviras ratas” Monospektaklių Vakaras

Ar kada nors atėję į teatrą pajutote, jog čia riba tarp realybės ir fikcijos tarsi ištirpsta? Ar kada nors aktoriai scenoje atrodė tokie pakylėti, lyg būtų globojami senųjų teatro dvasių? Ar esate patys pasijutę viso to stebuklingo vyksmo dalimi? Ne? Tuomet leiskimės į naujų atradimų kelionę kartu su  „Teatro fantomu”, kviesiančiu pajusti teatrą savyje ir save teatre.

Gruodžio 18 d. 18 val. “Teatro fantomas” lankosi klube UPS (didžiojoje scenoje) ir kviečia Jus į teatro laboratorijos “Atviras ratas” monospektaklių vakarą. Šįsyk turėsite galimybę pamatyti net du Vilniaus aktorių darbus: A. Giniočio režisuotą “Pra” su Justu Terteliu, bei I. Stundžytės “Išlaisvinti Žaną” su Judita Urnikyte.

“Pra” – aktoriaus Justo Tertelio pristatomas autobiografinis spektaklis, sukurtas pagal „Vienaveiksmę mono pjesę pradedančiam aktoriui”. Jame Justas ne tik vaidina, bet ir debiutuoja, kaip dramaturgas. Atvirai apie save ir apie visus, kurie patenka į viliojantį, magišką teatro pasaulį, užburiantį ir tiesa, ir melu. („Vienaveiksmė monopjesė pradedančiam aktoriui” Nacionalinės dramaturgijos festivalyje „Versmė 2007″ pateko tarp penkių geriausių pjesių.)

  “Išlaisvinti Žaną” (pagal J. Anouilh pjesę „Vyturys”) – tai visų pirma iššūkis ir išbandymas pačiai aktorei bei ją supantiems žiūrovams. Tai atviras teatrinis vyksmas, savotiška monolaboratorija, į kurią nelauktai yra įtraukiamas kiekvienas. Aktorės – moters – asmenybės istorija pasakojama žaisminga, improvizuota, atvira bei drąsia dialogo forma, neleidžiančia ramiai stebėti veiksmą.

 

DAUGIAU