free Atviros kultūros festivalis „Kaunas Opener“

Atviros kultūros festivalis „Kaunas Opener“

Atviros kultūros festivalio idėja gimė siekiant apjungti visa, ką sieja žodis „kultūra“ ir padėti kauniečiams bei miesto svečiams pamatyti kitokį, nekasdienį Kauną – atvirą, nuspalvintą meno, muzikos, teatro, architektūros ir muziejų spalvomis bei užpildytą daugybe nepriklausomų klasikinio ir šiuolaikinio meno projektų.

Rugsėjo 23-24 dienomis „Kaunas opener“ kvies jus pasinerti į kultūros sūkurį ir renginių gausoje atrasti tai, kas labiausiai patinka. Festivalio programa skyla į dvi pagrindines sritis: KULTŪRA ir ARCHITEKTŪRA.

Kultūros srities dalyviai – didžioji dalis Kauno ir Kauno rajono muziejų bei meno galerijų, pasirengusių festivalio metu duris atverti nemokamai ir ruošiančių edukacijas bei specialias programas lankytojams. O taip pat – nepriklausomi šiuolaikinio meno projektai ir organizacijos, kurių veiklas išvysite netikėtose miesto erdvėse. Architektūros sritis drauge su gidais-savanoriais kvies Jus pažinti (o galbūt iš naujo atrasti) architektūriškai įdomiausius statinius Kaune. Per 10 Kauno simboliais tapusių pastatų programoje nurodytu laiku atvers savo duris ekskursijų grupėms.

Siekiame sutelkti Kaune veikiančias kultūrines įstaigas bei organizacijas bendrai idėjai. Mūsų tikslas – savaitgalis, kupinas didžiulio srauto žmonių, vis iš naujo atrandančių kultūrą ir Kauną. Vis kitokius, vis kintančius, tačiau nepaliaujančius žavėti ir stebinti savo unikalumu.

Visi atviros kultūros festivalio “Kaunas opener” renginiai yra NEMOKAMI. Tai kultūrinių įstaigų bei organizacijų dovana kauniečiams bei miesto svečiams.

DAUGIAU