“AUKSINĖS MIUZIKLŲ DAINOS“

“AUKSINĖS MIUZIKLŲ DAINOS“

Kas geriau išsklaido rudens žvarbą ir sušildo mūsų širdis, jeigu ne jausminga, romantiška, veržli ir pilna pozityvios energijos muzika, sklindanti iš tikrų profesionalų sielų? Būtent tokio meno oazėje galės pabūti kiekvienas, apsilankęs pirmą kartą Lietuvoje prodiuserinės kompanijos „Arts Libera International“ organizuojamose koncertuose „Auksinės miuziklų dainos“, kur savo talentus sujungs aukščiausios klasės muzikai – jausmingo ir romantiško balso dainininkė Vaida Genytė ir smuiko virtuozas Zbignevas Levickis.

 

Paklausti kas paskatino šiuos charizmatiškus ir didelių publikos simpatijų nuolat sulaukiančius menininkus parengti tokią įntriguojančią, jausmingą ir energingą koncertinę programą bei scenoje pasirodyti kartu, muzikantai atsakė, kad tai džiaugsmas ir palaikymas, kurį jie nuolat jaučia sklindant iš Lietuvos meno gerbėjų. Todėl šis koncertinis turas tai žymių menininkų noro atskleisti scenoje balso ir smuiko meilę bei savo nuoširdumo ištikimai publikai išraiška,  kuri bus nuolat jaučiama koncertų metu.

 

Zbignevo Levickio ir Vaidos Genytės koncertuose, klausytojai bus apdovanojati tikra nuoširdžių emocijų jūra. Tad ko tikėtis publikai, kai vienoje scenoje susitiks „Žvaigždžių duetai“, „Triumfo arka“, „Chorų karai“ projektų laureatė bei dalyvė ir „Auksinio balso“ komisijos narys? Tai bus įspūdinga ir tikrai jus nustebins! Virtuoziški Zbignevo pasažai ir kerintis Vaidos vokalas, pritariant jausmingam Laurynos Lankutytės fortepijono skambesiui, susilies į galingą ir vientisą muzikinę energiją, kuri pakerės publiką nuo pat pirmų garsų.

 

Visame pasaulyje žinomų kompozitorių A.Vivaldžio, C.Orfo, A.Pjacolos, M.Ravelio, A.L.Vėberio, A.Mocarto, I.Kalmano, I.Mončio ir kt. kompozitorių auksinės dainos ir melodijos suskambės naujai, netikėtai ir įtaigiai kaip dar niekada neskambėjo Lietuvos scenoje. Klausytojų taip pat laukia ir pasaulinė premjera – smuiko virtuozo Zbignevo Levickio autorinis kūrinys „Maestro“.

Šis koncertas bus atgaiva sielai ir kelionė į magišką muzikos pasaulį kur pradings realybė ir gyvenimo rūpesčiai.

 

Organizatorius „Arts Libera International“ kviečia nepraleisti progos ir apsilankyti išskirtiniame  meno spektaklyje kur muzika ir artistų meistriškumas sugriaus sienas.

 

Bilietus platina: BILIETAI.LT  ir koncertinių salių kasos.

 

Koncertai vyks:

Lapkričio 9 d. 18 val. Jonavoje, kultūros centre

Lapkričio 16 d. 19 val. Vilniuje, Šv.Kotrynos bažnyčioje

Lapkričio 19 d. 17 val. Kaune, filharmonijoje

 

Informacija apie atlikėjus:

 

Dainininkė Vaida Genytė – aktyviai koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje. Ji yra sukūrusi vaidmenis miuzikluose „Paryžiaus katedra“, „Žmogus iš La Mančos“, „Tadas Blinda“, „Ugnies medžioklė su varovais“. 2010 m. solistė Ravelo mieste (Italija) tarptautiniame muzikos festivalyje „Canzoni del mondo“ laimėjo antrąją vietą.
V. Genytė dalyvauja TV projektuose, veda pramoginius renginius ir koncertus. Ji buvo LTV konkurso „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ vedėja, dalyvavo net keliuose LNK televizijos muzikinių šou projektuose „Žvaigždžių duetai“ ir su Alanu Chošnau laimėjo 2-ąją vietą, dainavo LTV muzikiniame projekte „Triumfo arka“ bei TV3 televizijos projekte „Chorų karai“.  

Smuikininkas Zbignevas Levickis – vienas žymiausių Lietuvos smuiko virtuozų, valstybinio simfoninio orkestro pirmasis smuikas ir koncertmeisteris, daug ir aktyviai koncertuoja mūsų šalyje ir užsienyje. Pripažintas menininkas pastoviai dalyvauja įvairiuose meno projektuose, nuolat ieško naujų išraiškos formų, rengia įvairių žanrų ir stilių intriguojančias meno programas, kurios sukelia publikos ovacijas ir didžiulį visuomenės susidomėjimą. Būdamas puikus muzikantas ir įdomi bei kūrybiška asmenybė Z. Levickis yra kviečiamas dalyvauti LRT projekto „Auksinis balsas“ žiuri komisijoje kur  savo taikliais bei nuoširdžiais pastebėjimais padeda tobulėti projekto dalyviams.

Pianistė Lauryna Lankutytė – jauna ir talentinga atlikėja, kuri nugalėjo devyniuose klasikinės muzikos konkursuose, grojo solo su Klaipėdos miesto simfoniniu orkestru, koncertavo Slovakijoje su styginių kvartetu. Lauryna be savo solinės veiklos taip pat aistringai myli ir kamerinę muziką bei bendradarbiauja su įvairiais žinomais atlikėjais. Šiais metais kartu su savo kamerinio ansamblio partneriu ji dalyvavo tarptautiniame kamerinės muzikos festivalyje ,,Harmos” Portugalijoje. Kaip teigia pati atlikėja –  muzika yra natūraliausias būdas išreikšti savo jausmus ir emocijas.

DAUGIAU