Autentiškos lyderystės vakaras su Remigijumi Savicku

Autentiškos lyderystės vakaras su Remigijumi Savicku

Ar norisi jausti pilnatvės jausmą? 

Tai retorinis klausimas, į kurį greičiausiai visi atsakome taip. Įvairūs lektoriai ir populiariosios psichologijos rašytojai vieningai tvirtina, kad pilnatvės jausmas yra būsena, kurią susikuriame patys. Žinojimas yra pirmas žingsnis, antras tai darbas su savimi ir patyrimas praktiškai, atradimas iš kur ateina negatyvios mintys, išgyvenimas įvykių dar kartą, tik sąmoningai pasirenkant reakciją į juos. 

Tačiau ar kada pagalvojote, kad jausti pilnatvę įmanoma tik tada, kai labai gerai pažįsti save. Tuomet nebereikia dėti tų titaniškų pastangų, o „darymo” procesas tampa daug paprastesnis.

Tam, kad geriau pažintumėte ir įsigilintumėte į save, kviečiame Jus į Autentiškos lyderystės vakarą, kurio metu turėsite galimybę pažvelgti į TIKRĄJĮ SAVE. Tai bus iki 3 valandų, skirtų tik SAU, kurių metu pabūsite su savimi ir turėsite galimybę iš naujo susipažinti su savo esybe ir jos dalimis (ir nebūtinai jos bus tokios, kurias norėsite atskleisti kitiems!)

Vakaro metu turėsite galimybę patirti Holistic Counseling metodiką, kuris yra puikus įrankis ieškantiems tikrojo vidinio savęs ir skatinanti pažvelgti į save iš kitos pusės. Ši metodika unikali, stipri ir paveiki, nes ji padeda nuimti kaukes ir „apsirengtus” išorinius pavidalus bei sintetinius elgesius. 

Šios sesijos nenorime vadinti seminaru, nes seminaras kelia asociacijas apie daug kartų išklausytą teoriją. Tai interaktyvus ir patyriminis susitikimas, kurio metu išgirsite ne teorines daugeliui žinomas tiesas, o dėka įvairių pratimų žvilgtelsite į Autentišką save ir būsite paskatinti išeiti iš komforto zonos, praverti savo širdis ir pajusti užblokuotus jausmus. Pažvelgus ir įsigilinus į save, pajausti vidinę harmoniją ir pilnatvės būseną bus daug paprasčiau nei išgirsti daug kartų girdėtus, bet mažai pritaikomus teorinius metodus kasdieniniame gyvenime.

Sesijos mentorius – Remigijus Savickas, žmogus, kuris pastaruosius 15 metų dirba su žmonių kompetencijos kėlimu bei paskutinius 5 studijuoja, praktikuoja ir gilinasi į žmogaus esybę. 

Remigijus Savickas – mentorius, kuris sugebėjo pakeisti savo gyvenimą 45 laipsniais, pasitelkęs Holistic Counseling metodiką ir gavęs akreditaciją Italijoje. Dabar jis nori pasidalinti savo įžvalgomis ir pakviesti keliauti kartu po savo vidinius pasaulius!

Po šios patyriminės sesijos garantuojame, kad atrasite gilių įžvalgų apie save, o jeigu patirtis nebus maloniai prasminga, Jūsų investiciją grąžinsime.

LAUKSIME JŪSŲ: Aukštaičių g. 88 (Pokylių namai “Vasaris”), Panevėžys, II a.

Registracija: tel.: 8 657 77499 arba
el. paštu: [email protected] (nurodykite: Vardą Pavardę,el.paštą, telefono Nr., bei seminaro pavadinimą), arba 
Registracijos forma: https://seminarai.typeform.com/to/Am5gBG
Facebook: SeminaraiMUMS

Kaina asmeniui – 15 EUR.
Atvykus su vyru/žmona kaina 2 asmenims – 27 Eur;
Grupėms taikoma nuolaida (10 žmonių ir daugiau 1 bilieto kaina 12 Eur).    

DAUGIAU