AUTO BAZAR 2019

AUTO BAZAR 2019

AUTO BAZAR 2019 – didžiausias automobilių kultūros renginys Lietuvoje, skirtas automobilių, motociklų ir sporto mėgėjams. Lankytojai čia galės ne tik apžiūrėti naujausius Lietuvoje parduodamus modelius, bet ir išbandyti juos testodrome – nuo kompaktiškų miesto automobilių iki didelių ir galingų visureigių.

Vienoje vietoje bus galima rinktis iš įvairių automobilių ir motociklų, pasitarti su jų pardavimo atstovais.

Čia laukiami ir išskirtinių automobilių gerbėjai. Renginyje įsikurs istorinių, vertingų mašinų ekspozicija „Best Classic Auto“. Ekspozicijoje „Lenktynių mechanika“ bus galima išvysti sportui paruoštus ir trasose matomus lenktyninius automobilius, lankytojų dėmesį prikaustys patobulinti, „tiuninguoti“ mašinų modeliai.

Šiemet renginyje duris atvers nauja automobilių ir motociklų paslaugų bei prekių ekspozicija. 3-ioje „Litexpo“ salėje – mašinų bei motociklų dalys, aksesuarai, draudimas, lizingas, remonto, plovyklų paslaugos, vairavimo mokyklos bei dar daugiau. 3 salės ekspozicijos rėmėjai SWAG ir „Blue Print“.

Daug pramogų laukia ir mažųjų automobilių entuziastų – žaidimų erdvės, kūrybiniai ir interaktyvūs užsiėmimai bei smagios mini automobiliukų varžybos, kuriose galės dalyvauti ir tėveliai.

DARBO LAIKAS
Gegužės 10 d. – 10.00–18.00
Gegužės 11 d. – 10.00–17.00

Daugiau informacijos: https://www.litexpo.lt/lt/parodos/auto-bazar-2019

DAUGIAU

Kiti renginio laikai:

2019 gegužės 10 10:00 2019 gegužės 11 10:00