Automobilių ir motociklų sporto paroda

Automobilių ir motociklų sporto paroda

Kaune vyks pirmoji Lietuvoje automobilių ir motociklų sporto paroda

Balandžio 27–28 d. Kaune, Lietuvos sporto universiteto lengvosios atletikos manieže (Aušros g. 42), vyks pirmoji Lietuvos automobilių ir motociklų sporto paroda. Žiūrovai galės išvysti greičiausią ir naujausią Lietuvos lenktynininkų techniką bei susipažinti su jais pačiais.

Parodos lankytojai galės iš arti pamatyti ir išbandyti „Technorama“ atgabentą sportinių lenktynių simuliatorių, daug ralio, žiedinių lenktynių, „drifto“, „drago“ bolidų. Parodoje bus galima išvysti ir Dakaro ralio dalyvį Gintautą Igarį su motociklu, Europos kartingo čempioną Simą Juodviršį, vienintelio lietuviško moterų ralio ekipažo nares Joaną Survilaitę ir Vesta Surviliene, bei kitus geriausiu mūsų dienų lenktynininkus.

Parodos metu žiūrovai galės stebėti kaip Dovilo Čiutelės VAZ 2105 iš paprasto automobilio virs lenktyniniu bolidu – per 2 dienas jam bus sumontuoti visi dalyvavimui lenktynėse reikalingi atributai. Greičiausias Lietuvos motociklininkas Šarūnas Pladas paprastą „Yamaha R6“ taip pat pavers sportiniu parodos metu.

Bilieto kaina į šią parodą – 15 Lt. Jis galios ir įėjimo metu į po savaitės (gegužės 4 d.) vyksiančias Lietuvos automobilių ilgų distancijų žiedinių lenktynių čempionato varžybas, kurios vyks Kačerginės „Nemuno žiede“.

Paroda veiks nuo 10 iki 20 val.

DAUGIAU