Baidarėmis Nerimi per vakarėjantį Kauną

Baidarėmis Nerimi per vakarėjantį Kauną

19 val. Žygis prasideda nuo pirmųjų Smiltynų gyvenvietės važiuojant link Lapių, ties kapinaitėmis reikia sukti į dešinę, Alyvų gatve apie 100 m, po to dešiniau ir atvažiuosime į patogų nusileidimą prie gražaus miško. Plaukdami atsidursime miškų apsuptyje, nes iš kairės pusės Klaboniškio miškas, o iš dešinės pusės Salių miškas ir kolektyviniai sodai. Paplaukus gražios žalumos apsuptyje, iš dešinės pusės į Nerį įtekės Salių upelis, nurodantis mums, kad mes jau šalia Panerių g. Maximos. Matysime viš medžių viršunių Domeikavos rajone esančius namus ir artėsime link Kauno. Neris daro vingį bei paplaukus išvysime didelį ir galingą tiltą – tai Islandijos pl. tiltas, kuriuo keliai veda į kitus miestus. Čia jau būste nuplaukę 6,59 km. Praplaukus jį, kairėje pusėje prasidės Eigulių rajonas, dešinėje Vilijamplė su puikiu dviračių taku. Miestas iš upės atrodys labai dinamiškai, nes Jonavos g. eismas kels šurmulį, automobiliai bus matomi, Neris tekės tiesia, gražia vaga ir leis ilsėtis. Artėjame link Varnių g. tilto, čia labai patogiai galima išlipti ir nueiti iki dešiniajme krante esančios kolonėlės, pasistiprinti. Plaukiant toliau dešiniajme krante puikuosis Kauno futbolo mokyklos stadionas, kairiajame krante aukštai matysime Žaliakalnio rajono gražius namus, papėdėje Senukai, Prisma. Artėjame link Jurbarko g. tilto, čia jau kairėje pusėje atsiveria Santakos parko grožis, apšviestas dviračių takas, einantis žmonės su pavydu lydės jus akimis. Mes įplaukiame į Nemuną, laikomės arčiau dešiniojo upės šono bei prie Naktinio klubo „Combo” adresu Brasto g. 12 finišuojame. Įveikėte 12,41 km. plaukimo Nerimi.

Atstumai:
Startas – Finišas „Combo” (12,41 km.)
Viso kelionė užtuks: 20 min. saugos instruktažas prieš startą, apsirengimas liemenėmis, apmokymai sausumoje. 2 val. plaukimas. Viso apie 2,5 val. baidarėmis per Kauno miestą Neries upe.

Informacija:
Kaina žmogui 9 Eur.
Iš finišo 18.30 val. vežami automobilių vairuotojai į plaukimo startą. Todėl būtina suplanuoti nuvykti į startą anksčiau bei palikti savo draugus, kolegas, šeimos narius bei grįžti į finišą. Kur jūsų lauksim ir nuvešim į startą, o transporto priemonės lauks jūsų atplaukiančių. Fotografuojame nemokamai bei tą pačia akimirką, matysite jas https://www.facebook.com/Vandensturistai/ paskyroje, todėl saugiai turėkite savo kameras ir mobilius telefonus!

REGISTRACIJA ČIA BŪTINA: https://goo.gl/forms/IoZgBf9AnbNhn4ro1
Rekvizitai:
VšĮ „Vandens turistai”
Įmonės kodas: 136050515
AB bankas „Swedbank”
Banko kodas 73000
A/s LT 80 7300 0100 7837 1027

 

 

DAUGIAU

Kiti renginio laikai:

2016 rugpjūčio 16 19:00 2016 rugpjūčio 23 19:00 2016 rugpjūčio 30 19:00