BALTASIS KIRAS @pub ARTISTAI balandžio 26 d. 20:00

BALTASIS KIRAS @pub ARTISTAI balandžio 26 d. 20:00

BALTASIS KIRAS @pub ARTISTAI balandžio 26 d. 20:00

Baltasis Kiras gimė lietuviškojo Zapos – Liudo Giros – kiemelyje, kuomet draugų kompanija atšilus orui nusprendė išeiti pagroti į miestą. Grupės sudėtis nuo įsikūrimo pradžios kito, tik jos narys, tikrų tikriausias Kiras – Tautvydas Paulius Augustinas, niekur nedingo ir vis bandė suburti grojančius žmones bendriems tikslams – LOVE. Dabar groti koncertuose pasikviečiamas būrys draugų, kurį sudaro žmonės iš kitų grupių ar tiesiog muzikai neabejingi bičiuliai ir tokiu būdu sukuria nepamirštamą ir išskirtinį skambesį. Juk tai ir yra tikrasis rokenrolas!
Baltasis Kiras yra visi draugai ir žmonės, palaikantys, paremiantys mus, besišypsantys, kartu kelioms akimirkoms pakylantys į paukščio skrydį. Kai aplinkoje daug bendraminčių, jie daro įtaką muzikai, keičia mąstymą, realybės matymą. Muzika gimsta galvojant apie svarbius žmones ar reiškinius. Ji eina išvien su jausmu, kuris veda link savojo lizdo – namų, kuriuose visada nesveikai gera ir ramu. Kaip sako Tautvydas, “mes tik padedam vieni kitiems keliauti per šitą skubėjimą, kuris nelyg azartinis lošimas po truputį pasiglemžia gebėjimą išlikti žmogumi. Muzika padeda neužsimiršti ir judėti tikriau.”
Baltasis Kiras groja daug gabalų, kurie net nebuvo kurti – tiesiog džemindavo juos kultūrinėse vietose, prie Vilniaus paminklų ar pas draugus namie. Kažkas iš to išsirutuliuodavo, kartais net nelabai sąmoningai. Toks procesas vyksta iki šiol. Muzika kuriama keliaujant ar susirinkus kur pasėdėti. Dažnai į tokius džeminimus įterpiami akcentai iš dainų, kurių Kirai klauso. Grupės muzika yra tikrų tikriausias baltojo kiro dūšios išveržimas.

Grupės puslapis: https://www.facebook.com/BaltasisKiras
Muzika:https://soundcloud.com/baltasis-kiras
Vaizdas: http://www.youtube.com/channel/UChFTJ2SvbXBpcf9EtvQcSdA?sub_confirmation=1

DURYS KAINUOJA 7 Lt (su LSP ir Europos Jaunimo Kortele – 5Lt)
SKRENDAM DVIDEŠIMTĄ VALANDĄ.
PUB’AS ARTISTAI (ŠV.KAZIMIERO 3, VILNIUS), [email protected]. Staliukus rezervuojam tel. 8 5 212 12 68.

DAUGIAU