Baltijos kelią prisimenant

Baltijos kelią prisimenant

Rugpjūčio 23-ioji Lietuvoje minima kaip Juodojo kaspino ir Baltijos kelio diena. Maloniai kviečiame visus į Klaipėdos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyksiančius renginius.

Rugpjūčio 21 d.


SKAITYTOJŲ APTARNAVIMO SKYRIUJE (Turgaus g. 8)
16 val. pristatymas visuomenei „Baltijos kelias skaitmeninėje erdvėje. Projektas „Europeana 1989“

PEMPININKŲ FILIALE (Taikos pr. 79/81A)

  • 10 val., 12 val., 14 val. ir 16 val. transliacijos:
    Laidos „Amžių šešėliuose. 1939 m. rugpjūčio 23 d. ir rugsėjo 28 d. istorinė esmė” transliacija. Filmo „Ir ateis ta diena. Baltijos kelias“ transliacija.
  • Testas bibliotekos lankytojams (dideliems ir mažiems) „Ką aš žinau apie 1939 m. ir 1989 m. įvykius“. Puiki galimybė laimėti bibliotekos suvenyrus.
  • Istorinių knygų parodos suaugusiems bei vaikams rugpjūčio 23 d. atminti. 

JAUNIMO SKYRIUJE (Tilžės g. 9)
„KOKS AŠ IR TU – TOKIA IR LIETUVA“ jaunimui:

  • SUŽINOK. Kiekvienam apsilankiusiam bibliotekoje dovanojami skirtukai su trumpa informacine medžiaga apie Juodojo kaspino ir Baltijos kelio dieną.
  • PASITIKRINK. Jaunimo bibliotekos facebook paskyroje atlik užduotis ir įrodyk, kad žinai savo tautos istoriją.
  • PAJAUSK. Kokią patriotinę dainą norėtum išgirsti skambant bibliotekoje? Rašyk savo pasiūlymus į Jaunimo bibliotekos Facebook paskyrą ir minint Juodojo kaspino dieną, klausykis šių dainų bibliotekoje.

Rugpjūčio 22 d.

GIRULIŲ BIBLIOTEKOJE – BENDRUOMENĖS NAMUOSE (Šlaito g. 10A, Giruliai)
16 val. koncertas “Laisvė mūs atodūsiuos ir matosi, ir girdisi” (J. Marcinkevičius). Dalyvauja Klaipėdos miesto pagyvenusių žmonių asociacijos, meno kolektyvai: folkloro klubai “Šeimyna”, “Rūta”, “Pajūrio krantai”, Europos šokių kolektyvas “Zunda”, šokių grupė “Domino”, vokalinis instrumentinis ansamblis “Savi”.

 

DAUGIAU