Baltijos maisto ir gėrimų paroda BAF 2019

Baltijos maisto ir gėrimų paroda BAF 2019

Baltijos maisto ir gėrimų parodoje BAF

Kasmetinė Baltijos maisto ir gėrimų paroda BAF savo lankytojus šiemet pasitiks kupina naujų idėjų, koncepcijų, dalyvių, produktų ir žinių. Lapkričio 7-9 dienomis parodų ir kongresų centras „Litexpo“ virs gurmanų, kulinarijos mėgėjų ir restoranų profesionalų traukos centru. Pastariesiems BAF šiemet bus itin dosnus.

Maisto performansai – to dar nebuvo

Meno performansai tampa vis dažnesne forma norint atkreipti dėmesį į vartotojiškumą. Maisto industrija – ne išimtis. Tad ir Lietuvoje BAF parodos metu pirmą kartą vyks meniniai pasirodymai su maistu.

Maisto gaminimo pamokos su žinomais modeliais ir radijo laidų vedėjais

Kasmet BAF kviečia į „Virtuvės studiją“, kurioje pasirodo kulinarai. O šiemet programa plečiasi. Prie besidalinančių savo patarimais jungiasi žinomi žmonės, kurie laisvalaikiu taip pat mėgsta gaminti. Tai –garsus modelis ir tinklaraščio „Kitchen Julie“ autorė Julija Steponavičiūtė, renginių organizatorė ir radijo laidų vedėja Agnė Grigaliūnienė bei daugelis kitų.

Be to, šiemet toje pačioje erdvėje vyks daugybė diskusijų, kurių dalyviai vėlgi – gerai žinomi žmonės: visuomenininkė Dovilė Filmanavičiūtė, rašytoja ir „Užkalnio“ žurnalo vyr. redaktorė Fausta Marija Leščiauskaitė, profesorius Rimvydas Laužikas ir kt.

Beje, šiemet „Virtuvės studijoje“ vyks ir Jaunojo šefo konkursas: „Jaunieji virėjai tarsi muzikos atlikėjai lips ant scenos ir per 2 valandas parodys įspūdingiausius kulinarinius sugebėjimus

Pirmieji geriausių maisto vagonėlių rinkimai

Dar viena BAF naujovė – geriausio maisto vagonėlio (angl. food truck) rinkimai. Pirmą kartą Lietuvoje bus įvertinti ir apdovanoti geriausi šalies maisto vagonėliai. Tuo pačiu šis renginys taps idealia vieta kiekvienam parodos lankytojui paragauti ką nors naujo.

Ištroškusiems žinių – net dvi konferencijos

Restoranų verslo atstovai ir visi tie, kam įdomi ši sritis, kviečiami registruotis į „BAF Summit“, o besidomintys pakuočių dizainu rinksis „NAPA Talks“.

Greitėjantis gyvenimo tempas, kylantys vartotojų lūkesčiai maisto kilmei ir kokybei, besikeičianti valgymo kultūra bei ženkliai auganti konkurencija kelia naujus iššūkius maitinimo verslui.

Be viso to, Baltijos maisto ir gėrimų parodoje šiemet bus pristatyta daugiau nei 100 prekės ženklų ir jų atstovų, kurie kvies ragauti ir čia pat vietoje įsigyti naujienų arba rinkoje netgi dar nepasirodžiusių produktų.

DAUGIAU

Kiti renginio laikai:

2019 lapkričio 07 10:00 2019 lapkričio 08 10:00