Bani Hill Band iš Sakartvelo koncertas

Bani Hill Band iš Sakartvelo koncertas

Bani Hill Band (Sakartvelas)
 
Lietuvą skersai ir išilgai išmaišę ir publiką visur apžavėję Bani Hill Band iš Sakartvelo grįžta su teigiama energija ir naujais kūriniais. Jauni, entuziastingi ir muzikaliai nepriekaištingi Bani išjudina kūną ir atveria širdį – pakartoti tikrai verta.
Septyni “Bani Hill Band” vyrai įspūdingais žemais vokalais, nepriekaištinga instrumentika ir originaliomis aranžuotėmis stipriai prikausto dėmesį. Jų muzika pakylėja ir įkvepia šypsotis. Drauge jie atlieka liaudies dainas iš įvairiausių tėvynės kampelių bei kitų Kaukazo tautų muziką, savyje apjungdami ištisą Kaukazo kultūrą.
 
Bani derina tradicinį polifoninį dainavimą, pripažintą UNESCO ir kartvelų liaudies melodijas su šiuolaikiškais garsais iš plataus muzikos pasaulio. Klausytojų mylimas skambesys atliekamas kartvelų simboliu – trijų stygų panduriu, akordeonu, rėminiu būgnu ir šiuolaikinės jėgos suteikiančiais klavišiniais, bosine gitara bei būgnais. Tradicinis instrumentas panduris, savo forma ir išvaizda primenantis balalaiką, Sakartvele yra laikomas laimės ir džiaugsmo simboliu, neatsiejamu nuo daugumos švenčių bei ritualų. Jų dainose kalbama apie meilę, dievišką Sakartvelo gamtą, stiprią draugystę, pagarbą tėvynei bei vyresniesiems.
 
Atlikėjai
Mate Pirtskhelava – liutna (panduri), vokalas
Raul Bitsadze – liutna (panduri), vokalas
Besik Metreveli – akordeonas, vokalas
Goga Nikoladze – bosinė gitara
Gela Gogishvili – vokalas
Besik Kvitsiani – klavišiniai, vokalas
Beqa Miqadze – būgnai
 
Grupę apšildys portugalų menininkas, gyvenantis Barselonoje – Dani Lança.  Jis yra Barselonos underground muzikos grandas pastaruosius 25 metus ir vienas ryškiausių Manu Chao rumba stiliaus atstovų.
2024 m. Dani pristato savo naują originalių dainų rinkinį Castellano, portugalų ir anglų kalbomis. Tai bus solo hibridinis koncertas su gitara įkvėptas Barselonos miesto muzikos skambesio, ritmo, melodijų ir žodžių pagal kasdienį rumbeiro menininkų gyvenimą Barselonos gatvėse.
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]
 
Durys atidaromos: 30min iki renginio
Renginio trukmė: 2
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų neužimant papildomos vietos
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: 
– Vaikams iki 10 metų
– Senjorams
DAUGIAU