Basso Ostinato

Basso Ostinato

Spalio 1 d. 19 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje (adresu Vilniaus g. 30) VšĮ „Senųjų menų studija“ pristato projektą – „BASSO OSTINATO“. Tai interaktyvus muzikinis spektaklis, kuriamas basso ostinato muzikinės linijos pagrindu. Projektas tiesiogiai įtraukia publiką į baroko epochos istorinę tikrovę: veiksmo aplinką, sumaniai išnaudojamą režisieriaus bei scenografo bei autentišką garsą ir judesį, kuriuos sukuria senosios muzikos ir šokio profesionalai. Paslaptis, nuostaba, įtampa, netikėtumas ir atpažįstami senų mafijos filmų stereotipai – tai spektaklio ingredientai, kuriame žiūrovas tampa ne tik stebėtoju, bet ir dalyviu.

„Nustebinti žiūrovą ir keisti išankstines nuostatas barokinio meno atžvilgiu“ – toks pagrindinis projekto režisieriaus Adriano Schvarzsteino tikslas.

KŪRYBINĖ GRUPĖ:

Režisierius Adrian Schvarzstein (Ispanija/Argentina), muzikinės dalies vadovė Rūta Vosyliūtė, choreografė Jūratė Širvytė-Rukštelė.

Solistai: Nerijus Masevičius (bosas), Rūta Vosyliūtė (sopranas)

Muzikantai: Alina Rotaru (klavesinas, Vokietija/ Rumunija), Darius Stabinskas (violončelė), Ieva Baublytė (fleitos, gotikinė arfa), Raimonds Melderis (barokinis smuikas, Latvija), Fernando Olivas (baroko gitara, teorba, Vokietija/ Meksika).

Aktoriai: Adrian Schvarzstein (Ispanija/Argentina), Jūratė Širvytė-Rukštelė.

Kostiumų dailininkė: Daiva Petrulytė

Šviesų dailininkas: Audrius Jankauskas

BILIETUS galite įsigyti: http://www.tiketa.lt/LT/basso_ostinato_19548

Nepamirškite aprangos kodo – cocktail attire – ir pasiruoškite šventei!

——–

Projektą remia Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė.

DAUGIAU