Batuotas katinas

Batuotas katinas

“BATUOTAS KATINAS”, autorius ir režisierius V.Kupšys

(spektaklis vaikams pagal Šarlio Pero pasaką)

 Šarlio Pero pasaka „Batuotas Katinas” – visiems seniai girdėta, matyta ir viena mėgstamiausių. Katino šeimininkas Pero įsimyli princesę, tačiau jis labai neturtingas ir karaliaus dukrai netinkamas. Gudrusis katinas visus apsuka apie pirštą, o tiksliau, apie leteną, ir taip padeda savo šeimininkui užkariauti princesės širdį. Batuotas Katinas pasinaudojęs milžino – pabaisos vardu, išsprendžia visas šeimininko turtines problemas ir…pasakėlė baigiasi laimingai.

 Viskas pažįstama ir girdėta. Bet… Mūsų spektaklyje Katinas – romantiškas ir sužmogintas personažas, turintis daugybę idėjų ir svajonių, kurias ne tik sumano, bet ir išpildo. Jis įkūnija jauno žmogaus sugebėjimą troškimus paversti realybe. Scenoje pamatysite ir visiškai naujus personažus – princesės katytę Sisi, karingąją Peliuko kariauną. Kitomis spalvomis žaižaruos ir milžinas – pabaisa, ir Pero, ir…

 Spektaklio kūrėjai kviečia įsiklausyti į svajonių pasaulį. Teatro aktoriai vaidina su didžiausia atsakomybe ir įkvėpimu, nes jaunieji žiūrovai neatleistų net mažiausių klaidelių.

Vaidina: Vytautas Kupšys,  Evaldas Stokė, Laimutis Sėdžius, Almantas Vaišnys, Romualdas Urvinis, Toma Razmislavičiūtė, Darius Petkevičius, Vita Šiaučiūnaitė, Donatas Kalkauskas, Deividas Rajunčius, Rudolfas Jansonas, Marius Cemnickas, Jonas Čepulis.

 

DAUGIAU