Beaujolais! Norah Jones Project By Saulės Kliošas

Beaujolais! Norah Jones Project By Saulės Kliošas

Stilius: jazz/ soul/ blues

Bilieto kaina: 15lt

Jauno vyno božolė naktis
… Atvykstančio jauno vyno kasmet laukia ne tik vyndariai ir profesnionalai, bet ir vyno mėgėjai bei kiti, norintys ragaudami naujo derliaus gėrimą linksmai ir maloniai praleisti laiką. Išskirtinę progą pasimėgauti vyno ir muzikos harmonija ketvirtadienį, lapkričio 17-ąją, kviečia muzikos klubas „Tamsta”.

Šiemet „Tamsta” savo lankytojams pateikia išties gurmanišką dovaną – ragina užsukti į jauno vyno – božolė (pranc. Beaujolais) – naktį, kurios metu gražiausias dainas atliks

ir „Tamstos” svečius pasitiks gerai pažįstamos ir mylimos Norah Jones melodijos.

Justės Starinskaitės balsas nuneš svajojančius į pasakišką muzikos šalį, o skeptikus privers nusišypsoti dailūs kūrinių vingiai. Profesionalūs grupės “Saulės Kliošas” muzikantai pasirūpins, kad kiekvienas nors akimirką pasijustų maloniai, atrastų užplūstančią šilumą ir melodijos artumą. Tereikia atverti širdį ir „Norah Jones project” suvirpins jautriausias sielos stygas.

Beujolais

Net vyno ekspertai sutinka, kad jauno božolė atvykimas ne gurmanų, bet linksma kiekvieno miestiečio šventė, tad nepraleiskite progos pasilinksminti. Beje, privalote žinoti, kad einamųjų metų Beaujolais nouveau arba jaunas božolė vynas, visuomet tradiciškai pradedamas pardavinėti 3-ąjį tų metų ketvirtadienį. Pagal šį, pirmąjį metų derliaus vyną, specialistai ir mėgėjai mėgina spręsti apie visų metų derliaus kokybę. Turite puikią progą patys sužinoti, ką šiemet paruošė vyndariai, kokiais skoniais pasidalijo vynuogynai.

Daugiau informacijos: www.tamstaclub.lt
Staliukų rezervacija:
2124498, 869836121, 861156496
[email protected]

DAUGIAU