Bedwetters

Bedwetters

Bedwetters yra roko grupė iš Pernu (Estija). Grupė išgarsėjo 2007 metų rudenį, kai laimėjo MTV New Sound of Europe apdovanojimą. Bedwetters nugalėjo tokias grupes kaip: Klaxons ir Sunrise Avenue. Jie buvo pirmoji grupė iš Estijos laimėjusi MTV apdovanojimą.

Bet prieš istorinę lapkričio 1-ąją, kai Nelly Furtado ir Snoop Dogg įteikė jiems MTV apdovanojimą, vaikinai parsivežė į namus Grand Prix apdovanojimą iš vieno presitiziškiausi……ų konkursų skirtų jaunoms Estijos grupėms ir gavo galimybę nufilmuoti video klipą dainai „Dramatic Letter To Conscience”. Daina vėliau tapo Estonian Radio 2 metų hitu ir Bedwetters vėl tapo metų naujokais.

2008 metų pavasarį Bedwetters gavo šansą apšildyti Good Charlotte ir Avril Lavigne Taline ir praleido vasarą koncertuodami įvairiuose festivaliuose pabaltijo šalyse su tokiais atlikėjais, kaip Franz Ferdinand, Reamonn, Justice ir daug kitų.

2008 metų pavasarį Bedwetters pasirašė sutartį su Švedijos įrašų kompanija I Can Hear Music (TMC Entertainment) ir pradėjo dirbti su debiutiniu albumu. Vaikinai pasirinko Petter Lantz (buvęs Lambretta), kuris peržiūrėjo jų dainas sukurtas per 2008 metų pavasarį ir vasarą. Gruodį grupė persikėlė į studiją ir pabaigė įrašinėti 2009 metų sausio pabaigoje. Albumas pavadintas „Meet the Fucking Bedwetters” buvo išleistas Estijoje ir pasaulyje (iTunes) 2009 metų balandžio 20 d.

Grupės sudėtis
Joosep Järvesaar – pagrindinis vokalas.
Karl-Kristjan Kingi – būgnai, pritariantysis vokalas.
Rauno Kutti – gitara, pritariantysis vokalas.
Mihkel Mõttus – gitara, pritariantysis vokalas.
Kaspar Koppel – bosinė gitara.

Apšildys: Alive Way ir The Deflux

DAUGIAU