Belkin-Deičko Duo

Belkin-Deičko Duo

Programoje: BLUES, AMERICAN FOLK ir savo kūrybos dainos 

Aleksandr Belkin – vokalas, akust. gitaros, lūpinė armonikėlė, perkusija. Grupės ” The Road Band” lyderis ir įkūrėjas, visų originalių kompozicijų autorius. Vilniaus Konservatorijoje įgijo akordeono ir liaudies orkestro vadovo specialybe. Baigė Vilniaus Pedagoginį Universitetą. Prieš sukurdamas “The Road Band”, grojo daugelyje džiazo, bliuzo ir rokenrolo grupių, o taip pat ir pirmojoje bliuzo grupėje Lietuvoje „Hilda Blues Band”. Su skirtingais kolektyvais koncertavo daugelyje Europos šalių. Aleksandras Bel
kinas dalyvauja daugelyje muzikinių projektų su garsiais Lietuvos muzikantais, dirba su bigbendais, grojo su daugeliu muzikantu is uzsienio, taip pat is JAV. Zimiausi is ju: Keb’ Mo’ (1996m. Olandijoje), Studebaker John (2007m. Kaune) ir Ian Siegal (2009m. Kaune ir Palangoje), Kenny Neal (2010m. jam session Palangoje) ir Larry Garner (2011m. jam session Vilniuje). 2002, 2006, 2010 metais įtrauktas į Lietuvos elito knygą „Kas yra kas Lietuvoje”. 2003 metais festivalyje “Bliuzo naktys” įteiktas “Auksinės stygos” apdovanojimas.
Gražina Deičko -vokalas, smuikas, mandolina. Baigė B. Dvariono muzikos mokyklos orkestrinio skyriaus smuiko specialybės kursą. Dainų tekstų ir muzikos autorė.

DAUGIAU