“Beyonce Unlugged”

“Beyonce Unlugged”

Durys: 19:00
Pradžia: 21:30
Stilius: pop
Bilieto kaina: 25lt. Į koncertą parduodami išankstiniai bilietai klube.

—————–

Vieno stipriausių vokalų Lietuvos muzikos pasaulyje savininkė Girmantė Vaitkutė klausytojams pristato visiškai naują savo projektą „Beyonce unplugged”. Tai 20 geriausių vienos įtakingiausių moterų pramogų pasaulyje – Beyonce Knowles – kūrinių, specialiai aranžuotų ir atliekamų su profesionalių muzikantų grupe. Žiūrovai turės galimybę išgirsti tokius pop princesės hitus kaip „Halo”, „Listen”, „If I Were A Boy”, „Single Ladies”, „Love On Top” ir dar daugelį kitų jiems gerai pažįstamų kūrinių suskambusių naujai.

„Beyonce unplugged” – tai brandus projektas su kokybės ženklu ir prabangos prieskoniu, kuris patiks tiek ištikimiems Beyonce gerbėjams, tiek jos kūrybą mažai išmanatiems, tačiau gerą muziką mėgstantiems klausytojams.

Muzikinę karjerą pradėjusi kaip pritariančioji atlikėja, mergina dainavo vienoje scenoje kartu su tokiais žinomais skirtingų muzikinių stilių atlikėjais kaip Jurga Šeduikytė, Donatas Montvydas, Česlovas Gabalis, Rūta Ščiogolevaitė ir daugelis kitų. Nuo 2009-ųjų metų ėmusi pasirodyti kaip solo atlikėja, Girmantė aktyviai koncertuoje privačiuose pasirodymuose ir atlieka pagrindines partijas net keliuose koverių projektuose, tokiuose kaip „Tribute to Whitney Houston”, „Meeting Adele” ir daugelis kitų, gebėdama atskleisti viską, ko pasirinktas žanras reikalauja.

Kartu su Girmante scenoje pasirodys:

Andrius Kairys (būgnai),
Vytautas Bikus (klavišiniai)
Juozas Martinkėnas (gitara)
Sigita Šimkūnaitė (pritariantis vokalas)
Elzė Zaveckienė (pritariantis vokalas)
Nora Strolytė (pritariantis vokalas)

——————-

Staliukų rezervacija:
Telefonais: (8-5) 2124498, + 370 611 56496, + 370 698 36121 arba el. paštu: [email protected] Rezervacija nemokama. Laikoma iki 20:30.
Jei rezervuojate staliuka, bilietą prašome įsigyti iki renginio. Bilietai nėra rezervuojami.

DAUGIAU