Bhakti jogos vakaronė su Donatu Janickiu

Bhakti jogos vakaronė su Donatu Janickiu

Popietę veda Donatas Janickis – Dhanandžaja Pandit das.

PROGRAMOJE:

14:00-15:00
Kolektyvinis Harė Krišna mantros giedojimas.

15:00-17:30
Donatas kalbės temomis, kurių pageidaus programos dalyviai. Lektorius savo temos neprimes, nes susirinkusieji patys geriau jaučia, apie ką jiems norisi sužinoti daugiau. Klausimams-atsakymams taip pat bus skiriama pakankamai laiko ir, jei reikės, ši dalis galės trukti ilgiau.

17:30-18:00
Suneštinės vaišės. Kadangi programą kuriame visi, kviečiame ką nors su džiaugsmu ir meile pagaminti. Tai gali būti pyragas, troškinys, salotos, paprastos bulvės ir t. t. Taip pat galima tiesiog atvežti kokių nors vaisių (bananų, apelsinų, mandarinų…), džiovintų vaisių, riešutų ar kitų produktų. Jūsų gamintus patiekalus ir atneštus produktus mes paaukosime ir išdalinsime visiems susirinkusiems. Aukotos vaišės yra labai graži tradicija. Primename, kad, pagal bhakti jogos tradicijas, nenaudojami šie produktai: žuvis, mėsa, grybai, svogūnai, česnakai, kava, kakava, kiaušiniai, želatina. Tad jų reiktų vengti .

Laikas: gegužės 11 d., 14:00 val.
Vieta: Vytenio g. 10, Vilnius, Savęs pažinimo ir saviraiškos studijoje. 
Atsilyginimas už renginį – auka.

Išsamesnė informacija apie renginį: 867224334.
Išsamesnė informacija apie lektorių: www.bhaktijoga.lt

Informacija apie Savęs pažinimo ir saviraiškos studiją www.pazinimassaviraiska.lt 

P.S. LEKTORIAUS PRAŠYMAS:
Jei Jūs sergate virusine infekcija, gripuojate ar esate peršalęs – saugodami savo ir kitų sveikatą, pasirinkite kitą susitikimą, kai būsite visiškai sveiki. Paskaitą bus galima perklausyti lektoriaus asmeninėje svetainėje www.bhaktijoga.lt

DAUGIAU