“BIM BAM”

“BIM BAM”

Spalio 9 d., 18.00 val. Kauno kultūros centre “Tautos namai” (Vytauto pr. 79/ Kęstučio g. 1) asociacijos “Teatronas” premjera “BIM BAM” pagal Monikos Karpavičiūtės to paties pavadinimo pjesę. Režisierius – Gildas Aleksa

               „Teatronui” jaunos kūrėjos Monikos Karpavičiūtės pjesė – labai aktuali ir artima. Pjesės epicentre – niekam tikusi teatro trupė, kurią aplinkybės priremia prie sienos ir po ištisų metų tinginystės priverčia ką nors sukurti.

               Su ankstesniais spektakliais “Teatronas” dalyvavo įvairiuose festivaliuose, kur ne kartą kilo probleminis klausimas – koks žmogus turi teisę atsistoti ant scenos prieš kitus žmones?

               “Man, asmeniškai, nepatinka nė vienas pjesės personažas. Jie mane net nervina – kam vadintis kūrėjais, jei kurti nenori? O pikta dėl to, kad ši pjesė nė per sprindį nenutolsta nuo realybės. Baisu, kad tokį “kūrybos neįgalumą” turėtų pripažinti apie 80% tariamų pasaulio menininkų. Nagrinėdami pjesę atradome skaudžias šios problemos priežastis: žmonės patenka į  susidarytų įvaizdžių pinkles ir iš jų nebegali ištrūkti. Jie tiesiog bando išsaugoti bendrą “gerovę”.

               Vis dėlto su aktoriais į šią temą pažvelgėme su humoru. Mūsiškai tariant – lietuviškai “užstūmėm”. Ir juokingiausia yra tai, kad supami tokios tematikos mes sukūrėme spektaklį apie įgimtą žmogaus trauką prie grožio.”, – sakė spektaklio režisierius.

               Šis “Teatrono” spektaklis išsiskiria savo dinamiškumu, muzikalumu (spektaklyje skamba šiuolaikinių prancūzų kompozitorių – Yann Tiersen ir Rene Aubry – muzika) bei įdomiais ir spalvingais sprendimais, kurie padeda užsimiršti, kad spektaklis – be dekoracijų.

 

Režisierius – Gildas Aleksa

Dailininkė – Monika Butkutė

Choreografija – Agnė Auželytė

Vaidina: Šarūnas Masalskis, Jokūbas Bateika, Agnė Jezerskaitė, Renida Baltrušaitytė, Gintautas Katulis, Dovilė Sapieškaitė, Olesia Kijanina, Julius Pauliukevičius, Gabrielė Damanskytė, Martynas Martinkevičius, Mažvydas Bivainis.

Bilieto kaina – 10 Lt. Moksleiviams, studentams, pensininkams – 5 Lt.

 

DAUGIAU