Biomasė – ateities kuras!?

Biomasė – ateities kuras!?

Įgyvendindami projektą „Kurk ateitį atsakingai” VšĮ „Kultūros idėjų institutas” ir iniciatyvinė grupė „Eko karta” kviečia 8-12 klasių moksleivius, jaunimą į atvirus mokymus. Jų metu sužinosite visą tiesą apie klimato kaitą, apie tausojantį vartojimą, atsinaujinančius energijos išteklius, iš kur gauti energiją, atliekas ir apie tai kaip „užsiauginti” svajonių namą.

Paskaitas ves atitinkamos srities specialistai, kurie kels daug įdomių klausimų, kartu su auditorija bus ieškomi atsakymai, bus pateikiami įdomūs faktai ir teorija, bet čia pat siūlomi ir praktiniai sprendimo būdai, dalyviai galės kelti jiems rūpimus klausimus ir kartu su lektoriumi ieškoti atsakymų. Paskaitoms pasirinktas interaktyvus temos pristatymo būdas, siekiant įtraukti ir auditoriją, kad kiekvienas iš mūsų būtume ne tik pasyviu klausytoju, bet ir aktyviu, sąmoningu bei veiklių piliečiu!

2011-12-01, 13 val.

Biomasė – ateities kuras!?

Paskaitos metu gausite išsamią informaciją apie tai, kas yra biomasė, kaip ji gaunama; apie biomasės energetiką ir jos plėtros galimybes bei naudą visuomenei ir aplinkai. Seminarą ves Lietuvos biomasės energetikos asociacijos „LITBIOMA” atstovas.

Daugiau informacijos: www.emuziejus.lt

DAUGIAU