“Bitė Vilnius” tarptautinis jaunų meninkų susitikimas

“Bitė Vilnius” tarptautinis jaunų meninkų susitikimas

Birželio 4 – 8 dienomis Vilniuje Šv. Jono gatvės galerijoje vyks Baltijos ir Skandinavijos šalių jaunų menininkų susitikimas „Bitė Vilnius“. Projekto tikslas – betarpiškas bendradarbiavimas ir gyva kūryba. Projektas suteikia galimybę jauniems menininkams kartu savaitę kurti Vilniuje ir pristatyti publikai savo kūrybą, kuri apima darbus tradicinėje parodinėje erdvėje (instaliacijos, video, tekstai, kūrybinės dirbtuvės) ir sukurtus gyvo pasirodymo metu. Projekto uždaviniai – atskleisti publikos požiūrį į apčiuopiamą ir neapčiuopiamą kūrybą galerijos erdvėje ir Vilniaus mieste. Susitikimo metu vyks renginiai, į kuriuos kviečiami visi norintys.

Birželio 5 d. (trečiadienis) 17 val. vyks parodos atidarymas. Menininkai, atvykę į Vilnių, pirmas dvi projekto dienas, kurs ir konstruos savo darbus galerijos erdvėje, Šv. Jono gatvės galerijos gotikiniuose rūsiuose. Būtent šitų kūrinių pristatymas vysk per parodos atidarymą. Tą patį vakarą taip pat projekto dalyviai pristatys savo video ir animacijos darbus, sukurtus per pastaruosius metus.

Birželio 7 d. (penktadienis) 16 val. vyks „Perfomansų vakaras“. Tai laisvas renginys, kurio metu menininkai kurs, improvizuos ir skaitys savo sukurtus tekstus publikos akivaizdoje. Pasiklausyti, klausti ir dalyvauti kviečiami visi.

Daugiau informacijos apie dalyvius rasite: http://bitevilnius.nu/.

DAUGIAU