Blaivus festivalis Goloka party RASOS 2016

Blaivus festivalis Goloka party RASOS 2016

Jau legenda tapęs blaivus Vedų kultūros festivalis “Goloka party Joninės kiTaip” šiais metais auga ir tampa #GolokaParty RASOS 2016. #Jonines2016 sutikime KARTU!

Joga, meditacija, mantros, ajurveda, paskaitos, pažinčių klubas, baltiškosios ir Vedų tradicijos sąsajos, vaikų šalis, laikinosios chna tatuiruotės, vegetarinis maistas, sporto rungtys, kūrybinės dirbtuvės, socialiniai žaidimai…

Jūsų lauks keturios romantiškos dienos ir trys naktys gamtoje.

Festivalis sutiks jus ne tik pakeitęs pavadinimą, bet ir su atnaujinta programa. Goloka party renginiai populiarina senovės Vedų kultūrą. Rasos (Joninės) yra tradicinė lietuviška šventė, tačiau jos šaknys siekia vedinius laikus. Todėl renginio metu ieškosime sąsajų tarp šių kultūrų bei mokysimės pritaikyti senovės išmintį savo gyvenime. Festivalyje drauge pateksime į Vedų, baltiškosios ir šių laikų racionaliosios kultūrų sintezę, aptiksime ir įsisavinsime joms bendras amžinąsias vertybes.

Šis festivalis – tai keturias dienas ir tris naktis vyksiantis užburiantis ritualas, kuris sujungs mūsų širdis ir išlaisvins sielas. Visi kartu keliausime į stebuklingą šalį, kurioje dar geriau pažinsime save, augsime ir patirsime pačias nuostabiausias šios vasaros akimirkas.

Pirmąjį vakarą visi drauge pasinersime į magiškuosius Rasų ritualus, bandysime atrasti jų prasmę anapus formos, apvalysime savo sielas keturių gamtos stichijų energijose, dalyvausime apeiginiame šokyje, dainuodami baltiškas ir vedines sutartines išlaisvinsime savo prigimtį, pajusime tarpusavo bendrystę ir vienybę su būtimi. Trumpiausią Rasų naktį nušvies laužas ir šimtai plukdomų ugnelių, kurios nuskaidrins mums kelią paparčio žiedo link.

Antrąjį vakarą įdomias ir naudingas paskaitas, dirbtuves ir varžybas vainikuos bendra visų šventės dalyvių meditacinė eisena. Užlipę ant aukšto kalno, beveik pasiekę debesis, stebėsime autentiškus, šimtmečius atidžiai saugotus vediškus aukuro uždegimo ir grūdų aukojimo ritualus. Tokie aukurai, kūrenami žynių, ruseno visame pasaulyje nuo neatmenamų laikų. Mes sužinosime tikrąją šios mistinės veiklos prasmę. Kviečiame visus su savimi į festivalį atsivežti nedidelį, į delną telpantį akmenuką – iš jų bendrai padarysime aukavietę. Po ritualo visi parsinešime po vieną akmenėlį, gera lemiantį ženklą, namo.

Viso renginio metu kiekvienas iš mūsų bus įsitraukęs į mistinio papračio žiedo paieškas. Trečios dienos vakarą visi drauge atrasime šią mitinę gėlę, kartu atskleisdami slaptingiausią būties paslaptį. Kas tai per žiedas? Kur jis? Visa tai sužinosite tik sudalyvavę visose trijose festivalio dienose. Pažadame, šis atradimas su jumis liks amžinai!

Na, o ištikimiausi Goloka Rasų šalies lankytojai ketvirtąją dieną užfiksuos visas patirtis grupinės refleksijos metu.

O taip pat paskaitos, dirbtuvės, joga, gongai, sportinės rungtys aktyviems, laikinos tatuiruotės, pažintys vienišiems, vediniai vienuoliai, džiapa meditacijos pamokėlės, vaikų šalis su batutu, laužas, romantika, naktiniai meditacinės muzikos seansai, maudynės, koncertai, nauji draugai ir paparčio žiedas.

DAUGIAU INFORMACIJOS www.golokaparty.lt/rasos

Festivalis labdaringas, todėl nėra registracijos ar bilietų.
Įėjimas bus už savanorišką auką.

Visi paaukoję kilniam tikslui gaus šventinių dovanų:
– Paaukoję nuo 10 EUR iki 30 EUR dovanų gausite vedinę knygutę ir Dariaus Ražausko paskaitų kompaktą.
– Paaukoję nuo 30 EUR dovanų gausite vertingą vedinę knygą ir Dariaus Ražausko paskaitų kompaktą.
Visas festivalio pelnas bus skirtas vedinio vienuolyno Kaune renovacijai.

Muzikiniai-meditaciniai svečiai:
Ojasvi (Kroatija)
Vaiyasaki (Jungtinė Karalystė)
Kūlgrinda
Edgaras Lubys
Ieva Zasimauskaitė-Kiltinavičienė
Skaidrumos
Ieva Gudmonaitė
Ir kiti…

Lektoriai, treneriai:
Darius Ražauskas
Vytautas Tumėnas
Sankirtan das
Aleksandras Žarskus
Egidijus Gubinas
Vijolė Mieleškienė
Lila Pavani
Asta Keturkienė
Vytautas Keturka
Vaida Jančienė
Eglė Giedrienė
Ir kiti…

DAUGIAU INFORMACIJOS www.golokaparty.lt/rasos

Ieškai nuotykių ir naujų draugų?
Tu gali tapti šio festivalio dalimi ir prisijungti prie linksmosios savanorių komandos.

SAVANORIŲ registracija spausti nuorodą žemiau
http://goo.gl/forms/8LYLTF9i6M

Laukiam visų senų ir naujų draugų.
Goloka party team.
www.golokaparty/rasos

ps. Kaip atrodo festivalis, kokia aplinka ir nuotaika? Video iš praeitos šventės https://youtu.be/5bMdD8cwNrk

DAUGIAU